می سی سی پی, نمایندگان مجلس با رای به حذف مؤتلفه نمادی از پرچم دولت

سی سی پی امور خارجه مجلس سنا روز یکشنبه پیوست آن مجلس نمایندگان در رای گیری برای تصویب قانون حذف مؤتلفه نماد از آن دولت پرچم آسوشیتد پرس گزارش داد.

اندازه گیری در حال حاضر سر به میز از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز (R) که در حال حاضر اعلام کرد قصد خود را به ثبت نام در این قانون.

این لایحه تصویب در مجلس سنا دولت در 37-14 رای تنها چند ساعت پس از مجلس رای دادند 91 به 23 به انجام همان اوایل روز یکشنبه.

تبلیغات

تصویب این لایحه می آید به عنوان کشور دیده می شود تلاش های تازه در هفته های اخیر به خلاص شدن از شر مؤتلفه به عنوان سمبل اعتراضات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی همچنان در سراسر کشور زیر پلیس قتل جورج فلوید Breonna تیلور Rayshard بروکس و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار.

این کشور همچنین شاهد گسترده فشار برای حذف مؤتلفه پرچم از فضاهای عمومی در مدت کوتاهی پس از 2015 Charleston, S. C., کلیسا, تیراندازی, تا زمانی که supremacist, Dylann سقف به ضرب گلوله کشته و نه, سیاه, محله های کشیش نشین در مادر Emanuel AME Church.

فیلیپ کان جمهوریخواه سخنران از سی سی پی امور خارجه خانه به مدت طولانی ابراز حمایت مؤتلفه علامت را حذف از پرچم دولت خواستار نماد توهین آمیز با توجه به AP.

“چه شیرین است برای جشن گرفتن این روز خداوند. بسیاری از دعا به او به ما به این روز است. او جواب داد:” کان روز جمعه گفت: با توجه به اخبار آژانس.

تحت اندازه گیری, گذشت, روز یکشنبه, مؤتلفه نشان خواهد بنا به گزارش ها برداشته شود از پرچم و یک کمیسیون خواهد بود وظیفه با ایجاد یک طراحی جدید است.

که طراحی بود رای دادند در می سی سی پی رای دهندگان در ماه نوامبر. در این رویداد یک اکثریت Mississippians رای به تصویب طرح این کمیسیون گزارش شده که نیاز به طراحی دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *