معجزه روی یخ نشان می دهد که چقدر بازی های المپیک در تلویزیون تغییر کرده

وقتی تابستان شروع بازی های المپیک در توکیو در ماه جولای بینندگان قادر خواهد بود به تماشای هر رویداد یا زنده یا در تقاضا. بود مورد در سال 1980 هنگامی که ایالات متحده شوکه اتحاد جماهیر شوروی در طول Lake Placid بازی.

آمریکایی’ خیره کننده 4-3 پیروزی در معجزه بر روی یخ بازی که بازی 40 سال پیش شنبه — نشان داده شده در نوار تاخیر به این دلیل که بازی آغاز شده و در ساعت 5 بعد از ظهر امروز که غیر قابل تصور خواهد بود.

“اگر شما به آنچه اتفاق افتاده است, تلویزیون کابلی است که در مراحل ابتدایی هیچ اینترنت ملی, روزنامه هیچ اجتماعی در هیچ یک از آنچه که ما امروز گفت:” ان بی سی “یکشنبه شب فوتبال” گوینده Al مایکلز که به نام بازی برای ABC. “بنابراین شما واقعا می تواند در نگه داشتن بسیاری از مردم در تاریکی به آنچه به عنوان نتیجه این شد.”

برای سال های بسیاری وجود دارد چند المپیک اتفاقاتی که در پخش زنده به دلیل پوشش عمدتا محدود به زمان نخست. در طول Lake Placid بازی تنها در طول روز پوشش بود در تعطیلات آخر هفته و برای Feb. 13 مراسم افتتاحیه. زمانی که ایالات متحده پیشرفته به مدال دور ABC بحث با شوروی هاکی فدراسیون در مورد تلاش برای حرکت در این بازی به 8 p. m. شرقی اما هیچ توافق رسیده بود. نه تنها آن را در اوج جنگ سرد بود اما آمریکا اعلام کرده بود قبل از آن که آن را تحریم بازی های تابستانی در مسکو پس از اتحاد جماهیر شوروی به افغانستان حمله کرد.

مایکل گفت: ABC جمهور Roone Arledge را در نظر بگیرید نمایش بازی زندگی در 5 بعد از ظهر قبل از امید بستن در برابر آن.

“احساس شد 5 p. m. در آن سال هیچ کس آن را 2 بعد از ظهر در سواحل غرب است. در پایان روز آنها می خواستند برای رفتن زمان نخست” او گفت:. “در حال حاضر می تواند شما را بکشد و این کار در حال حاضر ؟ نه یک فرصت در 18 میلیون سال است.”

در سال 1980 ABC پخش تنها 51 ساعت در طول 13 روز. بیشتر از آن بود که در زمان نخست و در نوار. برای توکیو, NBC ارائه خواهد شد بیش از 7000 ساعت در سراسر هشت شبکه و آنلاین.

آن را نمی خواهد تا 1988 سئول بازی که تلویزیون حقوق پول شروع به تاثیر بر برنامه ریزی است. با کره جنوبی 14 ساعت جلوتر از نیویورک به سئول المپیک کمیته برنامه ریزی شده بسیاری از مشخصات بالا نهایی بین ساعت 10 صبح و 2 بعد از ظهر به طوری که آنها می تواند هوا در ایالات متحده آمریکا است که عمدتا تبدیل به استاندارد عمل پس از آن زمانی که بازی های المپیک هستند که در آسیا برگزار خواهد شد.

ABC پرداخت مبلغ 15.5 میلیون دلار برای حقوق Lake Placid نسبت به 300 میلیون دلار NBC doled برای سئول. توکیو بازی ها را 1.5 میلیارد دلار هزینه حقوق.

حتی اگر ان بی سی پوشش باقی می ماند یک تعادل ظریف از زندگی و ضبط آن تمایل به انحراف عمدتا به دلیل تاثیر رسانه های اجتماعی. 2018 Pyeongchang بازی مشخص شده اولین بار وجود دارد زندگی می کنند در زمان نخست پوشش در تمام مناطق به عنوان به خوبی به عنوان هر دو باز و بسته شدن مراسم که موجود زنده از طریق جریان آنلاین. 2012 لندن بازی های مشخص شده اولین بار NBC ساخته شده تمام ورزشی در دسترس از طریق جریان آنلاین.

در سال 1980 تنها سه نفر از هفت متحده آمریکا هاکی بازی نشان داده شده است در تمامیت خود را — فوریه. 16 بازی مقابل نروژ, اتحاد جماهیر شوروی بازی و فوریه. 24 طلا مدال در بازی مقابل فنلاند. نروژ و فنلاند بازی بودند زنده از آنها کاهش یافت و روز جمعه. ABC در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در ظهر در روز پایانی بازی ها اما نقل مکان کرد تا پوشش خود را به 11 a. m. برای شروع بازی.

در حال حاضر با محبوبیت هاکی, NBC معمولا اختصاص کانال کل برای مردان و زنان مسابقات همراه با چند پخش خدمه است. مایک Emrick که به نام المپیک برای CBS و NBC گفت: در سال 1992 در آلبرتویل و 1994 در لیلهامر او به نام بازی بر 15 از 16 روز.

“شما خوشحال و خسته اما این بدان معنی بسیار” او گفت:. “شما باید داستان های بیشتر شما می توانید کامپایل در طول مسابقات از آنجا که شما در میان تیم این مسابقات است.”

علاوه بر این بازیکنان معجزه روی یخ نیز بالا Michaels, فقط چند سال از حذف یک غول گوینده به طور خلاصه زوج با Lon سیمونز به یکی از شبکه های تلویزیون را بالا و گوینده. او اختصاص داده بود به هاکی در سال 1980 چرا که او تنها کسی در ABC که تا به حال انجام یک بازی.

“ما تا به حال در آن کارکنان منظورم این بود که کوه راشمور از گوینده: Howard Cosell جیم مک کی کریس Schenkel, فرانک Gifford, کیت جکسون, لایحه فلمینگ شما نام آن را. من تنها کسی که تا به حال انجام یک بازی هاکی,” او گفت:. “من می دانستم که چه شکر و تخم مرغ و offsides شد. پس این 40 سال پیش. شما نمی نیاز به دانستن خیلی بیشتر از شکر و تخم مرغ و offsides و فقط انجام ابتدایی بازی توسط بازی.

“این چنین یک جهان متفاوت است اما من که انتساب. خوشحال بودم چرا که در میان چیزهای دیگر, هنگامی که شما در حال انجام یک ورزش های زمستانی المپیک, شما می خواهید به داخل می شود. بنابراین من اقامت خوب و برشته و گرم و البته آن را به عنوان پیشرفت هرگز وجود هر گونه فرصت برای هر کس دیگری به در آمده و انجام این بازی ها به دلیل, دوباره, که در آن نقطه در زمان اتحاد جماهیر شوروی بازی گرفته شده بود, من تا به حال انجام شش بازی و هیچ یک از کسانی که بچه ها انجام داده بود هر هنوز. اما صحبت شما در مورد گرفتن خوش شانس. به من بگویید مردم به این روز وجود دارد نه بسیاری از معجزات در بیاتلون البته.”

جو Reedy یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>