نعناع Lite | نگرانی های دهلی بمبئی امداد برای ایرباس و اخبار روز

رمان coronavirus ممکن است در چین در اوایل ماه اوت سال گذشته از دانشکده پزشکی هاروارد گفت. آن را مطالعه تصاویر ماهواره ای از بیمارستان سفر الگوها و موتور جستجو داده است. چین را رد کرد و این گزارش به عنوان “فوق العاده مضحک” گفت: پایگاه چنین نتیجه گیری در الگوهای ترافیک است “سطحی”. این ویروس به طور گسترده ای اعتقاد بر این باید شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان در ماه نوامبر یا دسامبر. به شما گرفتن تا در بقیه اخبار در پنج دقیقه اینجا نعناع Lite.

دهلی نو بمبئی ممکن است مشاهده موارد بیشتری

کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر کشور هشدار از خطرات ناشی از کاهش در تماس با ردیابی به عنوان coronavirus موارد افزایش است. هند گزارش داد نزدیک به 10,000 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته. دهلی معاون وزیر Manish Sisodia گفت: سرمایه است به احتمال زیاد به 550,000 coronavirus موارد توسط پایان ماه ژوئیه بر اساس زمان دو برابر شدن نرخ عفونت است. او حکومت را به جامعه انتقال حتی اگر دهلی وزیر بهداشت Satyendar جین گفت که تقریبا در 50% موارد در پایتخت, منبع عفونت تشخیص داده نمی شود. در بمبئی Worli و Dharavi که نقاط مهم برای این ویروس هستند شاهد حاشیه کاهش در تعداد روزانه موارد است. در همین حال هشدار داد که در برابر خوشنودی و کشور خواست برای ادامه تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش به عنوان همه گیر شد و بدتر در سطح جهان است. بیش از 7 میلیون coronavirus موارد ثبت شده در سراسر جهان و covid-19 کشته شدن بیش از 400 ، 000 نفر است.

An Airbus A350 takes off at the aircraft builder's headquarters in Colomiers near Toulouse, France.

مشاهده تصویر کامل

یک هواپیمای ایرباس A350 طول می کشد خاموش در هواپیما ساز ستاد در کولومیه در نزدیکی تولوز, فرانسه. (رویترز)

فرانسه وثیقه خارج ایرباس

فرانسه روز سه شنبه پرده برداری از یک طرح نجات به ارزش $17 میلیارد دلار برای ایرباس و تامین کنندگان آن ارائه سرمایه گذاری برای نوسازی و دستمزد یارانه ها و تضمین های اعتباری. جهانی صنعت هواپیمایی شده است به دنبال کمک های مالی پس از همه گیر قرار دادن یک توقف به سفر و مبتنی بر ناوگان, و بسیاری از دولت ها را در پا. Cathay اقیانوس آرام را فروش سهام به دلار هنگ کنگ به افزایش 5 میلیارد دلار. اتریش را به طور مستقیم کمک و وام به شرکت هواپیمایی اتریش. لوفت هانزا و ایر فرانس-کی ال ام در حال گرفتن دولت کمک مالی به ارزش میلیاردها دلار است. کره جنوبی پمپاژ $834 میلیون به کره ای خطوط هوایی. شرکت های هواپیمایی در هند امیدوار بودند به صورت مستقیم پول نقد تزریق و خطوط اعتباری و یا هزینه چشم پوشی اما نه به حال شانس با دولت است. کمک مالی ممکن است صرفه جویی در تمام خطوط هوایی بین المللی حمل و نقل هوایی گفت: بیش از نیمی از کمک های ارائه شده توسط دولت جدید را ایجاد می کند بدهی. جهانی صنعت هواپیمایی بدهی می تواند تورم 28 درصد به $550 میلیارد دلار در این سال است.

More deaths in US police custody

مشاهده تصویر کامل

بیشتر مرگ و میر در آمریکا در بازداشت پلیس

نیروهای پلیس و مرگ و میر

برای هفته گذشته تظاهرات علیه خشونت پلیس در حال گسترش به بیرون از ما. در سراسر جهان نیروهای پلیس شناخته شده به استفاده از نیروی غیر ضروری و اغلب از آن است که فقیر و جوامع به حاشیه رانده شده است که به صورت باطوم و اسلحه. در نایروبی 200 نفر از یکی از شهرستان فقیرترین محلات در راهپیمایی مسالمت آمیز در این هفته در اعتراض به خشونت پلیس در طول covid-19 مستند. در بسیاری از کشورها بخصوص در آسیا و آفریقا و پلیس به ارث برده اند روش های مورد استفاده توسط استعمار حاکمان و کمی تغییر کرده است با وجود چند دهه از استقلال است. ایسلند یکی از کشورهای بسیار نادر که در آن فقط یک نفر کشته شده توسط پلیس در تاریخ آن است. اطلاعات افرادی که در بازداشت سخت است برای پیدا کردن در سراسر جهان, اما در آمریکا به مراتب بیشتر از افراد مرگ در دست پلیس از در بسیاری از کشورهای دیگر.

Asian firms at risk of default

مشاهده تصویر کامل

آسیایی, شرکت های در معرض خطر به طور پیش فرض

آسیایی, شرکت های در معرض خطر به طور پیش فرض

شرکت های در معرض خطر به طور پیش فرض در آمدن چهارم نسبت به سال گذشته خبر و تحلیل های اعتباری خود را نسبت نشان داده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس اتحاد فشرده درآمد و آن را سخت تر به تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی. یک اندازه گیری که چگونه به راحتی یک شرکت می تواند پرداخت بهره بدهی های برجسته—سود عملیاتی به علاقه نسبت—کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در 11 سال در پایان ماه مارس. نمونه در زمان به حساب شرکت به ارزش حداقل 500 میلیون دلار با اطلاعات موجود در Refinitiv. خالص بدهی به Ebitda (درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک) نشان می دهد که چگونه بسیاری از سال آن را به یک شرکت برای پرداخت بدهی ها در بالاترین سطح خود از ماه ژوئن 2014. انرژی املاک و مستغلات و شرکت های آب و برق در صدر خطر به طور پیش فرض نمودار تابناک یافت. هواپیمایی بودند که بدترین آسیب دیده با پرواز دارند و مردم تمایلی به سفر.

Brazil refuses to stop partying

مشاهده تصویر کامل

برزیل حاضر به متوقف کردن مهمانی

برزیل حاضر به متوقف کردن مهمانی

حتی به عنوان برزیل covid-19 تلفات عبور کرده 37,000 شهروندان از کوریتیبا به آمازون و امتناع از توقف مهمانی و به دنبال اقدامات ایمنی. گزارش گاردین می گوید, فانک, با بیحوصلگی حرف زدن و coronavirus با مضمون احزاب هستند که با احتیاط سازماندهی شده و با حضور مردم با هیچ ماسک یا فیزیکی فاصله. برزیل گزارش کرده است نزدیک به 711,000 عفونت قرار دادن آن دوم پشت ما. جمعه گذشته این کشور را وزارت بهداشت در زمان پایین سایت بود که نشان داد روزانه, هفتگی و ماهانه آمار و ارقام در عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده. روز بعد سایت بازگشت اما اعداد تجمعی از عفونت برای دولت و ملت بودند دیگر وجود دارد. این حرکت به دستور راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro شد ملاقات با هتک حرمت در سراسر جامعه برزیل, با, پزشکان, پزشکی, انجمن های ایالتی و فرمانداران متهم دولت از استبداد و سانسور و حمله به آنچه که آنها به نام تلاش برای کنترل اطلاعات.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>