به طور کلی, هند 319,840 فعال موارد—و یا بیماران هنوز هم تحت درمان—که از صبح روز چهارشنبه در حالی که 24,309 مرگ و میر نسبت داده شده به عفونت آخرین اطلاعات از وزارت بهداشت و درمان نشان داد. فعال موارد افزایش 20% در آخرین هفت روز تقریبا در خط با هفته پیش دوره (1 جولای تا 8 ژوئیه). هفت روز افزایش مرگ و میر است و 18 درصد در مقایسه با 19 درصد در آخر هفته. هفت روز نورد به طور متوسط در نظر گرفته شده برای این محاسبات از آنها حداقل رساندن اثر فرار و تاخیر در گزارش.

برای بیش از یک ماه جدید عفونت و مرگ و میر شده اند رو به افزایش سریع تر در هند نسبت به دیگر بد-آمار کشور است. کشور سوم بیشترین تعداد فعال موارد پس از ایالات متحده و برزیل است. تلفات هشتمین بالاترین در جهان است. میان بالا و مرگ و میر کشور (بیش از 10 ، 000 مرگ و میر) و هند ثبت کرده است بزرگترین افزایش مرگ و میر و همچنین فعال موارد در طول هفته گذشته.

با موارد رو به افزایش هند به امکانات بهداشتی و نیروی کار همچنان تحت شدیدترین فشار است. خطر گسترش بیشتر بالاتر است و در حال حاضر به عنوان اقتصاد آغاز شده است به بازگشایی و اکثر جنبش عمومی مجاز است.

در میان ایالت ماهاراشترا (10,695) دهلی (3,446), Tamil Nadu (2,099) گجرات (2,069) و اوتار پرادش (983) گزارش کرده اند که بیشترین مرگ و میر. این کشورها با هم حساب 79 ٪ از تمام covid مربوط به مرگ و میر در هند است. اما تنها یکی از آنها تامیل نادو دیده می شود بزرگتر سنبله از میانگین ملی در آخرین هفت روز است.

از 12 متحده با فعال ترین موارد آسام کارناتاکا و بیهار گزارش داده اند که بزرگترین درصد جهش در مرگ و میر و همچنین فعال موارد در این دوره بر اساس هفت روز نورد به طور متوسط.

شایان ذکر است که کیفیت داده ها در موارد و مرگ و میر متفاوت در سراسر کشور و منطقه به دلیل عواملی مانند تفاوت در تست استاندارد و پروتکل های در حال دنبال شدن برای ضبط covid مربوط به مرگ و میر. برای مثال افزایش موارد در Telangana در هفته های اخیر ممکن است به سادگی منعکس کننده یک گزارش اثر آن ramped تا تست پس از آن مورد انتقاد قرار گرفت برای تست کافی است.

اما Telangana همچنان یکی از کشورهای با بدترین آزمون در هر یک میلیون جمعیت. در میان کشورهای با بیش از 10000 تا کنون موارد دهلی نو و آندرا پرادش انجام شده ترین آزمون در هر یک میلیون جمعیت طبق آخرین داده ها و Telangana و مقصود از حداقل داده های جمع آوری شده توسط هندو نشان داد.

در میان 15 منطقه با بیشترین تعداد موارد جدید در 48 ساعت گذشته بزرگترین درصد خوشه های گزارش شده توسط Kamrup شهری منطقه در آسام (26%), مادورای در تامیل نادو (15%) و بنگلور در کارناتاکا (14%). در تعداد مطلق قهوهای مایل به زرد و پونا در ماهاراشترا و بنگلور در کارناتاکا گزارش بزرگترین افزایش در موارد طول این دوره اطلاعات وارد شده توسط howindialives.com شب گذشته را نشان می دهد.

تا کنون حداقل 489 از بیش از 700 منطقه در هند تا به حال حداقل یک covid مربوط به مرگ است. بمبئی (5,405 مرگ و میر) گزارش کرده است که بیشتر به دنبال تانه (1,757) احمدآباد (1,525), چنای (1,296) و پونه (1,180). کلکته در غرب بنگال بنگلور در کارناتاکا و Solapur, جالگاون و اورنگبد در ماهاراشترا دیگر مناطق با بیش از 300 مرگ و میر. این لیست شامل نمی شود دهلی نو که در آن دولت را فراهم نمی کند منطقه-wise data. دولت در سطح داده ها نشان می دهد دهلی نو (3,446 مرگ) است و دوم-بدترین عوارض پس از بمبئی.

Graphic: Mint

مشاهده تصویر کامل

گرافیک: نعناع
Graphic: Mint

مشاهده تصویر کامل

گرافیک: نعناع

تعداد coronavirus عفونت است و احتمال افزایش در روزهای آینده با هند آزمایش نمونه های بیشتر هر روز بیش از پیش از آن در شیوع. با توجه به شورای تحقیقات پزشکی حدود 12.4 میلیون نمونه آزمایش شده اند که از روز شنبه در مقایسه با 10.4 میلیون نمونه از یک هفته پیش.

هند گزارش کرده است 936,181 coronavirus موارد در همه پس از آغاز شیوع این بیماری در اواخر ماه ژانویه است. از این 63 درصد یا 592,032 از بيمارستان مرخص شده بودند روز چهارشنبه در مقایسه با 51 درصد یک ماه پیش. هند را مورد مرگ و میر—2.6 مرگ و میر در هر 100 عفونت—پایین تر از متوسط جهانی از 4.3 درصد در حال حاضر.

در ضمن جهانی coronavirus مورد تعداد عبور کرده 13.2 میلیون نفر از جمله حدود 578,000 مرگ و میر و بیش از 7.3 میلیون بهبود (55%).

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de