نعناع Covid ردیاب: کروناویروس در Bihar, مرگ و میر, افزایش سریع در آندرا

در اوایل این هفته دولت شد 10 به صلیب 40,000 تایید coronavirus موارد با نزدیک به یک سوم هنوز هم تحت درمان است. با این هند 1,583,792 موارد که از صبح روز پنجشنبه در حالی که 34,968 بیماران فوت کرده اند, آخرین اطلاعات از وزارت بهداشت و درمان نشان داد. در سراسر کشور بیش از حد یک سوم از تمام بیماران آلوده را بهبود نیافته است.

در ضمن آندرا پرادش و کارناتاکا در حال افزایش سریع در تعداد مرگ. کارناتاکا تبدیل شده پنجم دولت برای عبور از 2000 مرگ و میر در حالی که آندرا پرادش تلفات افزایش یافته است به 1,213. ماهاراشترا, دهلی نو, Tamil Nadu در گجرات و کارناتاکا دارای کمترین عوارض و پنج متحده که 76% از سهم ملی تعداد مرگ.

در حال حاضر مرگ و مدار از دهلی نو و گجرات را به نظر می رسد تثبیت شده است. ماهاراشترا مسیر هر چند نه بدتر شده است افزایش در نرخ پایدار. مرگ عوارض به سرعت در حال افزایش در برخی از کشورهای دیگر. در آخرین هفت روز به منحنی تبدیل شده است تندتر برای تامیل نادو که در آن تلفات 38 ٪ افزایش یافت در طول این دوره است.

این رقم 23 درصد برای اوتار پرادش که عبور از 1500 مرگ و میر در این هفته است. همه محاسبات بر اساس هفت روز نورد متوسط که حداقل رساندن اثر فرار و تاخیر در گزارش.

آندرا پرادش و کارناتاکا و کرالا گزارش داده اند که بزرگترین درصد جهش در مرگ و میر و همچنین فعال موارد در آخرین هفت روز است.

فقط سه متحده—ماهاراشترا کارناتاکا و آندرا پرادش—با هم حساب 53 درصد از همه موارد فعال در هند. آندرا پرادش صعود به رده سوم لیست, پس, Tamil Nadu, Uttar Pradesh, غرب بنگال و بیهار. دهلی نو که در مجموع تعداد موارد تایید شده است که هنوز هم در جایگاه سوم در حال حاضر فقط 8 درصد از بيماران تحت درمان است.

اما درست از زمان شروع این بیماری همه گیر داده نشان داده است که آمریکا تست استراتژی می تواند بر تعداد آنها گزارش. در میان 10 ایالت آندرا پرادش و دهلی نو انجام شده ترین آزمون در هر یک میلیون جمعیت در طول هفته گذشته و بنگال و بیهار کمترین اطلاعات جمع آوری شده توسط هندو نشان داد.

به طور کلی شهرهای بزرگ همچنان به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus. پنج مراکز شهری—دهلی نو و بمبئی و چنای پونا و حیدرآباد—به تنهایی حساب 32% از موارد تایید شده و 43 درصد از مرگ و میر در سراسر کشور. پانزده شهرستانها بالا حساب 42 درصد از موارد تایید شده و 57 درصد از covid مربوط به مرگ و میر در هند است. داده ها برای تمام شهرستانها شده اند جمع آوری شده از منطقه عاقلانه اطلاعات وارد شده توسط howindialives.com همانطور که از شنبه شب.

در طول هفته گذشته چنای گزارش بالاترین تعداد مرگ و میر به دنبال پونا بمبئی بنگلور و دهلی نو است. از لحاظ درصد چنای را 38 درصد سنبله بزرگترین بود. اخیر افزایش مرگ و میر در چنای آمد پس از دولت نسبت داده شده صدها زودتر مرگ و میر به covid-19 زیر اطلاعات آشتی.

از 556,000 فعال موارد اضافه شده در سطح جهان بیش از گذشته هفت روز و هند اختصاص نزدیک به 18%—دوم تنها به ایالات متحده است. سهم در تجمعی تعداد مرگ بیش از 5 درصد است اما این افزایش به طور پیوسته. فقط در آخرین هفت روز در این کشور اختصاص 12 درصد از نزدیک به 44,000 مرگ و میر ثبت شده در جهان سوم بیشترین سهم پس از ایالات متحده و برزیل است. مرگ و میر ششمین بالاترین.

متاسفانه یک مسیر از مرگ و میر است که هنوز هم در حال افزایش در سرعت سریع. بر خلاف منحنی از برخی دیگر بد-آمار کشورهای هند مسیر هنوز به اوج و یا ایجاد ثبات در.

فعال موارد در هند افزایش یافته است 25 درصد و مرگ و میر 19 درصد بیش از این هفته بر اساس هفت روز نورد به طور متوسط. سرعت افزایش موارد کندتر بود این هفته در حالی که مرگ و میر در خط با هفته گذشته است. بهبود نرخ رو به افزایش بوده است به طور پیوسته. نزدیک به 64 درصد و یا 1,020,582 از هند coronavirus بیماران در حال حاضر بهبود در مقایسه با 59% یک ماه پیش.

در سطح جهانی coronavirus مورد تعداد عبور کرده از 17 میلیون نفر از جمله بیش از 666,000 مرگ و میر و بیش از 9.9 میلیون بهبود (58%) اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد. در میان تمام کشورها با بیش از 10 ، 000 مرگ و میر به هند بدترین هفتگی نرخ رشد در موارد و در آن زمان سرعت می تواند عبور از 2 میلیون علامت بعدی پنج شنبه.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر