نعناع Covid ردیاب: در زمان, سرعت, هند می تواند رسیدن به 2 میلیون نفر در هفت روز

اما سرعت افزایش موارد فعال و یا تعدادی از بیماران هنوز هم تحت درمان کاهش پیدا کرده است و در هفته گذشته است. این رقم افزایش 25% نسبت به 28 درصد در هفته پیش دوره است.

هند 528,242 فعال موارد که از صبح روز پنجشنبه در حالی که 34,968 مرگ و میر نسبت داده شده به عفونت داده ها نشان داد. هفت روز افزایش مرگ و میر است و 19 درصد در خط با قبل هفته. هفت روز نورد به طور متوسط در نظر گرفته شده برای این محاسبات برای به حداقل رساندن اثر فرار و تاخیر در گزارش.

از اوایل ماه ژوئن جدید عفونت و مرگ و میر شده اند رو به افزایش سریع تر در هند نسبت به دیگر بد-آمار کشور است. کشور سوم بیشترین تعداد فعال موارد پس از ایالات متحده و برزیل است. تلفات ششمین بالاترین در جهان است. میان بالا و مرگ و میر کشور (بیش از 10 ، 000 مرگ و میر) هند ثبت دومین و بزرگترین افزایش مرگ و میر و همچنین فعال موارد در طول هفته گذشته.

با موارد رو به افزایش هند به امکانات بهداشتی و نیروی کار () همچنان تحت شدیدترین فشار است. برای جلوگیری از تمدید گسترش برخی از کشورهای در حال اجرای موضعی مستندات دوباره.

در میان ایالت ماهاراشترا (14,463) دهلی (3,907), Tamil Nadu (3,741) گجرات (2,396) کارناتاکا (2,147) گزارش کرده اند که بیشترین مرگ و میر. این کشورها با هم حساب 76 ٪ از تمام covid مربوط به مرگ و میر در هند است. اما تنها دو نفر از آنها کارناتاکا و تامیل نادو دیده می شود بزرگتر سنبله از میانگین ملی در آخرین هفت روز است.

از 12 متحده با فعال ترین موارد آندرا پرادش و کارناتاکا و کرالا گزارش داده اند که بزرگترین درصد جهش در مرگ و میر و همچنین فعال موارد در آخرین هفت روز است.

شایان ذکر است که کیفیت داده ها در موارد و مرگ و میر متفاوت در سراسر کشور و منطقه به دلیل عواملی مانند تفاوت در تست استاندارد و پروتکل های در حال دنبال شدن برای ضبط covid مربوط به مرگ و میر. برای مثال تامیل نادو تلفات شروع به پریدن کرد نزدیک به 600 در عرض یک روز در هفته گذشته پس از دولت نسبت 444 زودتر مرگ و میر به covid-19.

در میان کشورهای با بیش از 10000 تا کنون موارد دهلی نو و آندرا پرادش انجام شده ترین آزمون در هر یک میلیون جمعیت در هر روز در دو هفته گذشته و بنگال و بیهار کمترین اطلاعات جمع آوری شده توسط هندو نشان داد.

در میان 15 منطقه با بیشترین تعداد موارد جدید در 48 ساعت گذشته بزرگترین درصد خوشه های گزارش شده توسط Y. S. R. (27%), East Godavari (21%) و آنانتاپور (21%)—همه در آندرا پرادش. در تعداد مطلق پونا بنگلور و East Godavari گزارش بزرگترین افزایش در موارد طول این دوره اطلاعات وارد شده توسط howindialives.com در چهارشنبه شب نشان داد.

تا کنون حداقل 542 نفر از بیش از 700 منطقه در هند تا به حال حداقل یک covid مربوط به مرگ است. بمبئی (6,247 مرگ و میر) گزارش کرده است که بیشتر به دنبال تانه (2,483), چنای (2,076), پونه (1,973 فتح کرد گرفته شد) و احمدآباد (1,591). بنگلور, Kolkata, جالگاون و سولاپور دیگر مناطق با 500 یا بیشتر مرگ و میر. این لیست شامل نمی شود دهلی نو که در آن دولت را فراهم نمی کند منطقه-wise data. دولت در سطح داده ها نشان می دهد دهلی نو (3,907 مرگ) است و دوم-بدترین عوارض پس از بمبئی.

542 districts

مشاهده تصویر کامل

542 مناطق

Pune, Bengaluru and East Godavari

مشاهده تصویر کامل

پونا بنگلور و East Godavari

[نمودار 3a و 3b]

تعداد coronavirus عفونت است و احتمال افزایش در روزهای آینده با هند در حال حاضر به طور مداوم تست بیش از 400 ، 000 نمونه در هر روز. با توجه به شورای تحقیقات پزشکی بیش از 18.2 میلیون نمونه آزمایش شده اند که از روز شنبه در مقایسه با 15 میلیون نمونه از یک هفته پیش.

تعداد واقعی افراد آلوده می تواند بسیار بزرگتر از تایید توسط دولت است. بسیاری از عفونت گزارش نشده برو به دلیل عدم وجود علائم یا تغییرات در تست و شیوه های گزارش. یک ميران بررسی در دهلی نو در اوایل این ماه [] یافت می شود آنتی بادی در نمونه ها از 23 درصد از شرکت کنندگان است که می تواند به معنای آنها آلوده شده توسط virus در حال حاضر. مجموعه ای از 60,000 آنتی بادی آزمایش های انجام شده در سراسر هند توسط خصوصی تشخیصی آزمایشگاهی Thyrocare یافت می شود آنتی بادی در 15 ٪ از آنها.

این به این معنی واقعی مرگ و میر ناشی از کوروناویروس می تواند بسیار پایین تر از اعتقاد بر این است که در هند و همچنین کشورهای دیگر است. به عنوان روز پنج 2.2 درصد از بیماران آلوده اند و بر اساس داده های دولت. متوسط جهانی است 3.9%.

از تمام موارد گزارش شده تا کنون 64 درصد یا 1,020,581 شده بود مرخص شده توسط پنج شنبه در مقایسه با 59% یک ماه پیش.

در ضمن جهانی coronavirus مورد تعداد نزدیک به 17 میلیون نفر از جمله بیش از 666,000 مرگ و میر و بیش از 9.9 میلیون بهبود (58%) با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر