مینیاتور Crafters یک گروه در رسانه های اجتماعی متشکل از هنرمندان که ایجاد مینیاتوری مدل های وسایل نقلیه و ساختمان و بیشتر

کریستی Mathew دارای بیش از 15 وسایل نقلیه ساخته شده توسط خود را در حالی که Mathews Naruvenchiyil خود را Jatayuppara سنگ مجسمه سازی و برج ایفل. ببین موهان طول می کشد افتخار در مجموعه خود را از خارج از roading وسایل نقلیه. اما همه آنها مینیاتور مدل.

کریستی Mathews و ببین اعضای مینیاتوری Crafters های واتساپ/Facebook گروه برای افرادی که مینیاتور. MetroPlus با برخی از اعضای این گروه زمانی که آنها در این شهر در ارتباط با ‘Aanavandi نمایشگاه’, نمایشگاهی از نسخه های کوچک از مدل های مختلف از دولت کرالا شرکت حمل و نقل جاده (KSRTC) اتوبوس. در میان 40-عجیب و غریب نمایشگاه, شد, مدل, قدیمی, اتوبوس, چنین به عنوان اولین اتوبوس راه اندازی شده توسط Travancore خارجه گروه حمل و نقل در 20 فوریه 1938 و تراکتور-تریلر مدل از اتوبوس در تولید و کسانی که در حال حاضر در حال پیمودن خیابان.

Models of buses at ‘Aanavandi Expo’ in Thiruvananthapuram

مدل از اتوبوس ها در ‘Aanavandi نمایشگاه’ در تریواندروم | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

“وجود دارد 122 عضو در گروه واتساپ و ما در Facebook صفحه بیش از 7,800 پیروان. ما عضوی از جنبه های مختلف زندگی است. همه ما دیوانه در مورد اتومبیل است. اگر چه ما برگزار می شود نمایشگاه های قبل از سال گذشته فکر کردیم در مورد انجام کاری برای KSRTC به دلیل آن بوده است که بخشی از کرالا برای چندین دهه در حال حاضر. افرادی وجود دارند که به اشتراک گذاشتن یک پیوند عاطفی با سیستم حمل و نقل عمومی و ما اعضای که مانند راه رفتن المعارف ” در KSRTC. ما تصمیم گرفتیم که به تاریخ KSRTC از طریق ما نمایشگاه می گوید:” Renjith توماس یک کوچی مبتنی بر نرم افزار مهندس که پیشتاز این گروه است.

Some members of Miniature Crafters

مینیاتور Crafters بود “رسما” در اکتبر 2014 پس از چند افراد همفکر ملاقات در Facebook. “زمانی که این فیلم معمولی منتشر شد کسی که تا به حال نوشته شده از یک مدل KSRTC اتوبوس که نقش مهمی در فیلم on Facebook. جستجو برای artiste در نهایت ارتباط من با بیشتر این استعدادها. به زودی ما تصمیم به تشکیل یک گروه” Renjith می گوید. برای تبدیل شدن به یک عضو از انجمن به طور منظم پست “مدل های خوبی”. “ما نمی سرگرم کردن اعضای خود را که در مدل های یک بار در در حالی که” او می افزاید.

فرایند خلاق

معمولا فارکس فوم ورق است که در ضخامت های مختلف استفاده می شود تا بدن است. برخی از مینیاتور نیاز به قطعه چوب, مقوا, کاغذ, ورق, نمودار کاغذ پلی کربن ورق اسفنجی thermocol و مانند آن. اسپری رنگ امولسیون مینا یا آب رنگ استفاده می شود به رنگ کار می کند.

“طراحی KSRTC اتوبوس بسته به مسیر و فرکانس از خدمات و نام تجاری از اتوبوس. به عنوان مثال اتوبوس که تنها رفت و آمد در شهر ممکن است یک نگاه متفاوت از کسی است که مورد استفاده برای مسافت های طولانی است. همچنین از آنجایی که آنها در حال تولید در پنج انبار در کرالا وجود دارد ممکن است تفاوت در حساب است که به عنوان خوبی. ما ثابت وسعت در 16 سانتی متر برای همه مدل ها; طول و ارتفاع می تواند متفاوت باشد با توجه به طراحی” توضیح می دهد که کریستی پزشکی نماینده از کتیم.

Models of buses at ‘Aanavandi Expo’ in Thiruvananthapuram

مدل از اتوبوس ها در ‘Aanavandi نمایشگاه’ در تریواندروم | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

در حالی که برخی از اعضای تخصص در لوکس اتوبوس توریستی دیگران به ساخت مدل از ساختمان های معروف, ساختار, آثار و ابزار. اعضا نقطه که در آن طول می کشد ماه به ایجاد برخی از طرح ها به دلیل آنها را از شغل خود به کار بر روی مدل. “من اختصاص حداقل سه ساعت در روز در یک مدل. گاهی اوقات آن را طول می کشد دو تا سه ماه به پایان در یک قطعه می گوید:” Pathanamthitta مبتنی بر Mathews یک اپراتور از وسایل نقلیه سنگین استفاده می شود برای ساخت و ساز.

جوانترین در این گروه Aaron Eapen یک کلاس نه از کتیم. “من لذت می برد ساخت مدل های مینیاتوری از دوران کودکی است. زمانی که من یاد گرفتم در مورد گروه من تماس گرفت و آنها را در Facebook. در “Aanavandi نمایشگاه” من به نمایش گذاشته برای اولین بار KSRTC اتوبوس من — ‘عادی’ خدمات. بخشی از گروه یک تجربه یادگیری است می گوید:” هارون.

بررسی صفحه مینیاتوری Crafters در Facebook برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>