میلواکی شهردار تام برت (D) روز چهارشنبه گفت که او فکر می کند ویسکانسین ریاست جمهوری اولیه انتخابات برنامه ریزی شده برای آوریل 7 را قرار داده و ساکنان شهر در معرض خطر در میان شیوع کروناویروس.

“من فکر نمی کنم که آن را خوب است سیاست های عمومی من فکر می کنم آن را خطرناک در طول یک بیماری همه گیر. “و من امیدوارم که مردم به پای صندوقهای رای در روز سه شنبه” بارت خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی به Milwaukee Journal Sentinel گزارش.

“تا آنجا که من می خواهم آنها را برای رای دادن و من نمی خواهم آنها را به قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر من نمی خواهم آنها را برای قرار دادن سلامت و ایمنی ما نظرسنجی کارگران در معرض خطر,” او اضافه شده است.

تبلیغات

ویسکانسین تصمیم گرفتند به جلو حرکت کند با آن انتخابات حتی به کشورهای دیگر را با تاخیر آنها بیش از ترس از گسترش COVID-19 در شلوغ حوزه های رأی گیری.

مقامات شهرستان را خواست ساکنان به درخواست غیابی است که می تواند درخواست تا 5 بعد از ظهر روز پنج شنبه. رای دهندگان می تواند خود را رها آراء خاموش در پنج مکان در سراسر شهرستان با توجه به این مقاله است.

میلواکی, کمیسیون انتخابات, مدیر اجرایی, Neil آلبرشت گفت: این هفته که با توجه به همه گیر وجود دارد که تنها 10 تا 12 در انتخابات سایت های باز برای فرد رای گیری سراسر شهر بود روز انتخابات. معمولا این شهرستان دارای 180 سایت هایی که باز هستند. آلبرشت تخمین زده است که 40000 تا 50000 نفر می تواند رای سعی کنید به رای دادن در انتخابات روز سه شنبه. وی افزود: این شهرستان در حال حاضر دریافت کرده 75,000 غیابی از چهارشنبه.

در لحظه میلواکی است که هنوز هم میله میله برای میزبانی کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de