پرسنل نظامی را شروع درمان coronavirus بیماران در مراکز درمانی که ظهور کرده اند تا در شهرهای نیویورک و نیواورلئان و دالاس, کاخ سفید روز پنجشنبه گفت: به مناسبت تغییر در سیاست چگونه پنتاگون که کمک در پزشکی, پاسخ به همه گیر.

معاون رئیس جمهور پنس گفت: در جلسه این ویروس که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden کمپین: مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون سابق رئیس جمهور خواهد شد که تماس تلفنی در مورد کوروناویروس Esper: پرسنل نظامی می تواند کمک به درمان coronavirus بيماران اگر فشار می آید به پرتاب’ شومر خواستار نظامی رسمی به عمل به عنوان تجهیزات پزشکی تزار بیشتر به حال به کارگردانی وزارت دفاع برای استفاده از پرسنل نظامی به کار گیرند و امکانات به طور کامل متمرکز بر coronavirus بیماران.

این حرکت در می آید یک روز پس از وزیر دفاع علامت Esperعلامت EsperEsper: پرسنل نظامی می تواند کمک به درمان coronavirus بيماران اگر فشار می آید به پرتاب یک شبه دفاع: 2,700 ملوانان تخلیه coronavirus زده حامل | نظامی برای ارسال کشتی هواپیما برای مقابله با مواد مخدر تلاش در میان همه گیر | برگ برنده ایران مدعی توطئه برای حمله کردن دزدکی حرکت کردن در نیروهای نظامی آمریکا در عراق مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام افزایش عملیات مبارزه با مواد مخدر در coronavirus توجیهی مطلب گفت: در پاسخ به یک سوال از تپه است که ارتش نمی خواهد درمان coronavirus بیماران مگر اینکه “فشار می آید به پرتاب” اظهار پنتاگون منابع بهتر استفاده می شود ساخت بیمارستان و درمان بيماران ترومايی به روشن کردن بار در بیمارستان.

تبلیغات

به جای آن نظامی را به کار گیرند Javits Center در شهر نیویورک مرکز کنوانسیون در نیواورلئان و مرکز کنوانسیون در دالاس.

تمام امکانات تبدیل شد به موقت بیمارستان توسط سپاه مهندسان ارتش و گارد ملی برای کمک به مقابله با افزایش بیماران هر چند آنها در ابتدا انتظار می رود تنها به خانه مردم در برخورد با بیماری های دیگر از coronavirus برای کمک به کاهش مشکلات موجود در بیمارستان.

پنتاگون نیز نیروی دریایی مستقر در بیمارستان کشتی به شهر نیویورک و لس آنجلس به ارائه اضافی تخت بیمارستان ظرفیت برای غیر coronavirus بیماران.

اما به گزارش نیویورک تایمز روز پنج شنبه که USNS راحتی در نیویورک گرفته و تنها در 20 بيمار بدتر از مدیران بیمارستان که شد دست و پنجه نرم کردن با کمبود فضا در تاسیسات خود را.

افزایش مشارکت توسط ارتش نشان دهنده این واقعیت است که شهرستانها در سراسر کشور در حال تقلا برای پیدا کردن به عنوان بسیاری از تخت های بیمارستانی به عنوان ممکن است به درمان coronavirus بیماران به عنوان موارد افزایش در برخی مناطق مترو.

بیش از وجود دارد از 245.000 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا که از دوشنبه شب با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده و بیش از 5000 آمریکایی مرده بود از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im