میلان ساکنان محروم از جام, نیمه نهایی در تورین

رم — ساکنان میلان اجازه داده نخواهد شد برای حضور در جام ایتالیا مسابقه نیمه نهایی بین یوونتوس و آث میلان روز چهارشنبه در ورزشگاه آلیانز در تورین به عنوان بخشی از آنتی ویروس احتیاطی گرفته شده است.

دور برگشت از مرحله نیمه نهایی خواهد بود از حد به ساکنان مناطق لومباردی که حاوی میلان, امیلیا رومانا و ونتو, به علاوه استان Pesaro اوربینو و ساونا — مناطق سخت ترین ضربه از COVID-19 ویروس.

یوونتوس اعلام کرد دوشنبه, درخواست طرفداران به نشان می دهد تا اوایل تا خود کارت شناسایی را می توان با دقت بررسی می شود.

ساق پا ابتدا 1-1 به پایان رسید.

هیچ گونه ممنوعیت در محل قرار داده است برای دیگر مسابقه نیمه نهایی بین ناپولی و اینتر میلان در ورزشگاه سان پائولو در جنوب ایتالیا.

در مجموع 10 سری مسابقات در ایتالیا شده اند به تعویق افتاد بیش از گذشته دو تعطیلات آخر هفته از آنجا که از virus.

لومباردی شده است کانون ایتالیا شیوع ثبت نام اولین آزمون مثبت از شمال خوشه و در حال حاضر شمارش 984 ایتالیا را 1,694 موارد است.

در همین حال رسانه های آلمان گزارش دادند که یک محلی طرفداران فوتبال است که مشکوک به آلوده کردن مردم در سالزبورگ با ویروس در حالی که در سفر وجود دارد برای هفته گذشته سالزبورگ-اینتراخت فرانکفورت بازی در لیگ اروپا. معلوم بود که آیا فرد در واقع با حضور در این بازی که به تعویق افتاد 24 ساعت به دلیل آب و هوای بد.

همچنین بین المللی بیاتلون اتحادیه اعلام کرد که جام جهانی در جمهوری چک برگزار خواهد شد بدون تماشاگر. نژادها در Nove Mesto با توجه به اجرا از روز شنبه از طریق شنبه به احتمال زیاد جذب 100000 نفر.

پنج بار در المپیک مدال طلا مارتین Fourcade سوال که چرا تماشاگران ممنوع شد بدون محدودیت های مشابه برای ورزشکاران و تیم های “با وجود این واقعیت است که ما همه در ایتالیا کمتر از 14 روز پیش” در مسابقات قهرمانی جهان است.

در سوئیس که در آن دولت فدرال ممنوع حوادث بیش از 1000 نفر از هاکی روی یخ لیگ تصمیم گرفت روز دوشنبه به حالت تعلیق بازی برای دو هفته. پلی آف شد برای شروع در بالا و دو بخش آخر این هفته. 24 باشگاه توافق در یک جلسه اضطراری به حالت تعلیق در همه بازی ها تا زمانی که فدرال سفارش منقضی می شود در 15 مارس.

در تنیس کونمینگ باز در Anning, چین, برنامه ریزی برای مارس 27-3 مه لغو شد. یکی دیگر از WTA مسابقات برنامه ریزی شده برای اوایل در ماه آوریل در شیان چین در حال حاضر لغو شده است.

بیس بال نهایی مقدماتی رویداد برای توکیو المپیک به تعویق افتاد از آوریل تا ژوئن در تایوان; MotoGP سازمان لغو دو مسابقه از فصل خود را در قطر و تایلند به دلیل محدودیت های مسافرتی, معرفی میان شیوع ویروس.

بین المللی فدراسیون اسکی گفت: آن را صبر کنید تا جمعه قبل از تصمیم گیری که آیا جام جهانی در Cortina D’ampezzo — در سخت ضربه ونتو منطقه را رو به جلو است.

شش کشور راگبی رقابت گفت: برنامه ریزی وسایل در آن باقی مانده دو دور این ماه را جلو بروید و از جمله ایتالیا در بازی برابر انگلیس در رم در مارس 14. اما معادل آن زنان و زیر 20 لامپ در ایتالیا ممکن است نقل مکان.

ایتالیا با سفر به ایرلند شنبه این تنها بازی است که به تعویق افتاده است از آنجا که از virus.

اندرو Dampf یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>