Mika Zibanejad نمرات پنج گل به سرب رنجرز OT برنده بیش از پایتختهای

جن حفظ Mika Zibanejad — و او نگه داشته و دفن آن در شبکه است.

پنج بار.

و آخرین قرار داده و او را در نیویورک رنجرز کتاب ثبت و تحویل آنها در زمان پیروزی است.

Zibanejad گل پنج گل برای مطابقت با حق رای ثبت دربندی به ثمر رساند ولگردی و قانونی شکنی 33 ثانیه به اضافه کاری در یک 6-5 برنده بیش بازدید از واشنگتن پایتخت در روز پنج شنبه شب.

“جن دنبال من امروز من حدس می زنم,” او گفت:. “شما نگاهی به اهداف و غیر قابل باور است پخش شده و امروز من در نقطه سمت راست در زمان مناسب.

“آن شب من به یاد داشته باشید برای یک مدت زمان طولانی است.”

Zibanejad دومین بازیکن در تاریخ NHL به گل پنجم هدف در OT پیوستن به دیترویت سرگئی Fedorov که انجام feat on Dec. 26 سال 1996 — نیز در برابر واشنگتن است.

“من احساس می کنم مثل من لال در حال حاضر باید صادقانه با شما” Zibanejad گفت.

آگهی 4 طوفان 1: کارتر هارت متوقف 28 عکس و چهار بازیکن به ثمر رساند و منجر به میزبان فیلادلفیا به هشتمین پیروزی راست.

برونز 2, Panthers 1: Torey Krug به ثمر رساند 4:08 به وقت اضافه, پاتریس برگرون نیز تا به حال یک هدف و بازدید از بوستون ضرب و شتم فلوریدا برای چهارمین پیروزی راست.

رعد و برق 4, Canadiens 0: آندره Vasilevskiy ساخته شده 32, صرفه جویی, Victor Hedman به ثمر رساند و دو بار میزبان خلیج تمپا خالی مونترال.

پنگوئن 4, Sabres 2: پاتریک Hornqvist به ثمر رساند و دو بار در پیشرو پیتسبورگ به یک پیروزی بر میزبان بوفالو گسترش Sabres’ ترمز ماشین به پنج.

سناتور 4, جزایر 3: کریگ اندرسون ساخته شده 37 صرفه جویی و سناتور ضرب و شتم نیویورک خراب Jean-Gabriel Pageau بازگشت به اتاوا.

Blackhawks 4, Oilers 3: Alex DeBrincat به ثمر رساند دو گل rookie آدم Boqvist تا به حال دو کمک و میزبان شیکاگو ضرب و شتم ادمونتون.

شکارچیان 2 Stars, 0: Filip Forsberg و مت Duchene هر گل قدرت-بازی بازی اهداف و میزبان نشویل ضرب و شتم دالاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>