مهاجران برای دریافت covid مراقبت از طریق Ayushman بهارات طرح

دهلی نو:
دولت در حال آماده سازی یک لیست از کارگران مهاجر از سراسر متحده به ارائه مزایای بیمه بهداشت و درمان در زیر گل سرسبد Ayushman بهارات Pradhan Mantri Jan Arogya Yojana (AB-PMJAY) در میان coronavirus بحران است.

ملی اقتدار بهداشت (NHA) با اجرای آژانس گفت: آن هماهنگی با دولت برای شناسایی واجد شرایط ذینفع و راه اندازی یک فرایند به موضوع AB-PMJAY e-کارت برای مهاجران در اولین. این حرکت که با هدف حصول اطمینان از سلامت پوشش به زیر ممتاز در طول بیماری همه گیر.

در حال حاضر cashless طرح بهداشتی را فراهم می کند پوشش از آنجا که 5 لاخ هر خانواده در سال دوم و سوم مراقبت از بستری شدن در بیمارستان به بیش از 107.4 میلیون فقیر و خانواده های آسیب پذیر و یا در حدود 530 میلیون نفر.

“این نها به طور فعال حمایت و هماهنگی با کشورهای که در آن کارگران مهاجر در حال بازگشت. هدف ما این است که به اطمینان حاصل شود که همه واجد شرایط کارگران مهاجر دریافت کارت الکترونیکی به طوری که آنها می توانید دسترسی به درمان در هر یک از empanelled بیمارستان در سراسر کشور,” دکتر گفت: صنعت Bhushan, chief executive officer, AB-PMJAY و نها.

“ما با استفاده از این فرصت حساس بازگشت کارگران مهاجر در مورد مزایای Ayushman بهارات به خصوص در مورد قابل حمل از ویژگی های این طرح است. بیشتر ما در حال کار با متحده در empanelling بیشتر بیمارستان ها و آزمایشگاه ها و بسیج های موجود در بیمارستان ها به ارائه covid و غیر covid درمان به ما ذینفع.” بوشان گفت: حداقل 80 درصد از 107.4 میلیون PMJAY ذینفع خانواده در مناطق روستایی هند.

این حرکت ممکن است برخی از تسکین را فراهم هند به شناور نیروی کار که تحت شدید پریشانی از سراسر کشور مستند تحمیل شد و منجر به از دست دادن معیشت و زندگی علاوه بر گرسنگی و عوارض.

بسیاری از آنها مجبور به trudge صدها کیلومتر برای رسیدن به خانه های خود در حالی که برخی از خوش شانس بودند به حمل و نقل عمومی برای رسیدن به خانه متحده است.

این نها نیز گره خورده است تا با DigiLocker گل سرسبد ابتکار وزارت الکترونیک و IT (MeitY)’s دیجیتال هند برنامه برای دسترسی به معتبر اسناد دیجیتال به شهروندان.

این نها گفت: همه ذینفعان از جمله مهاجران به راحتی می توانید دسترسی به کارت های خود را آنلاین در هر زمان ، این کمک خواهد کرد که چشم پوشی از ترس از دست دادن کارت های کاغذ. این طرح کمک خواهد کرد که بسیاری از خانواده های مهاجر که ممکن است از دست داده و یا نابجا و اسناد و مدارک خود را در حالی که بازگشت به روستاهای خود را پس از از دست دادن شغل.

با توجه به سرشماری ملی کارگران مهاجر تشکیل شده 48 درصد از ساکنان دهلی نو و بمبئی و کلکته چنای حیدرآباد و بنگلور در سال 2011. بیشترین در آمد از اوتار پرادش, Bihar, Jharkhand و Chhattisgarh. بسیاری از این مهاجران آزمایش مثبت برای covid-19 و تا به حال به قرنطینه و درمان است.

“اگر ما از سلامت جنبه مواجهه با وضعیت عفونت مهاجر کارگران مشخص نیست و اگر آلوده خواهد شد که پیامدهای جدی” دکتر گفت: Suresh Sharma, سر, جمعیت, مرکز تحقیقات, موسسه رشد اقتصادی دانشگاه دهلی.

“این بحران قطعا می دهد یک فرصت برای هر دو دولت مرکزی و دولت برای تبدیل و بهبود ضعف سیستم بهداشت و درمان. این مرکز باید به اهمیت مساوی به سلامت به عنوان مورد با دفاع بخش قادر به شامل آینده بیماری های همه گیر” او گفت:.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>