مهاجران از جان گذشته به عنوان مستند فرمت بافندگی

دهلی نو:
در روز 7 آوریل 26 ساله Vivekananda شارما در نهایت شکست.

برای سه روز به خانواده اش جان سالم به در بخش کوچک از مواد غذایی است. صبح زود هر روز Sharma خواهد صف برای ساعت برای یک وعده غذایی لیمو برنج توزیع شده در نزدیکی یک اتوبوس پایانه. در آن روز شارما چهار ماهه دختر تا به حال تا به حال هیچ چیز به جز آب را بیش از حد گرسنه به شیر دادن فرزند و آنها تا به حال هیچ پول برای خرید شیر.

“شرایط من مجبور به التماس برای غذا برای اولین بار در زندگی…اگر مستند برداشته شده است ما می توانیم بازگشت به روستا. ما می تواند در زندگی نمک و roti” گفت: شارما یک مهاجر کارگر از, Jharkhand زندگی در حومه شهر بنگالور در کارناتاکا.

با تشکر از مهربانی خصوصی دهنده او در حال حاضر یک هفته از عرضه غلات و حبوبات و روغن های خوراکی.

شارما که مشغول به کار به عنوان یک نجار قبل از از دست دادن شغل خود را دو هفته به عقب dreads آینده—رشته بیکار در شهرستان صدها کیلومتر دور از خانه خود را به امید بازگشت به روستای خود را مانند میلیون ها نفر از دیگر مهاجر گاه به گاه کارگران در حال حاضر تلخ.

تلاش برای مهار گسترش سریع covid-19 عفونت هند است و با توجه به اینکه برای تمدید سه هفته ملی مستند شده است که در نیروی پس از 25 ماه مارس است. فرمت صدمه دیده خواهد شد میلیون ها نفر که در حال گیر بدون یک کار وابسته به موسسه خیریه برای دفع گرسنگی.

هیچ سخت داده ها در تعدادی از مهاجران در هند وابسته به دستمزد روزانه—هر چند بیش از 13 میلیون نفر مهاجرت به خارج از کشورهای خود در جستجوی کار نشان می دهد داده ها از سرشماری سال 2011. دولت گفت: دیوان عالی کشور در هفته گذشته که بین 500.000 600,000 مهاجران بودند پیاده روی برای رسیدن به روستاها. چند تا از این پابرهنه مهاجران یا مرده از اعمال این سفر دشوار و یا بیش از اجرا توسط وسایل نقلیه.

یک ارزیابی سریع از کارگران مهاجر در نظر سنجی های غیر انتفاعی Jan Sahas منتشر شده در این هفته نشان می دهد که چقدر سخت این مستند به آنها ضربه—42 درصد از 3200 کارگران که بررسی شد گفت: آنها تا به حال نزدیک به اجرا از منابع غذایی و 62% نمی هر گونه اطلاعات در اورژانس اقدامات رفاهی اعلام شده توسط دولت است.

در هر صورت رشته مهاجران بعید است که برای بهره مندی از رایگان دانه از سیستم توزیع یا اسمی افزایش دستمزد تحت تضمین اشتغال طرح. به عنوان مثال در مورد شیخ اسدالله, 42 و سه نفر دیگر از ماهر گلدوزی از هوره, West Bengal در حال حاضر در گیر کریشنگیری منطقه تامیل نادو.

پس از رسیدن به برخی از غیر سود آنها دریافت پول نقد انتقال 1,500. این پول خواهد شد به پایان رسید و در دو روز آینده. آنها دیگر نمی توانیم صبحانه یا میان وعده شب. “اگر مستند برداشته شده است ما پول برای بلیط قطار,” اسدالله گفت. حتی در یک دولت مانند تامیل نادو که در آن دولت در ارائه یارانه نقدی و غلات به خانوار ثبت نام, زیر, عمومی سیستم توزیع مهاجران گذاشته شده.

“راه این است که مواد غذایی یارانه طرح جهانی برای چهار ماه آینده به طوری که هر کسی با هر کارت هویت می توانید فایده مواد غذایی رایگان… بیشتر از آن پس از مرکزی سازمان در حال نشستن بر مواد غذایی بیش از حد سهام” گفت: content marketing Narayanan, دستیار استاد در Azim Premji دانشگاه بنگلور. نارایانان اضافه شده که از آن زمان متحده شروع به صحبت کردن با یکدیگر و ثبت نام مهاجران به طوری که کمک می رسیدن به این رشته.

در شهر بمبئی—کانون از covid-19 عفونت—کمک برای کارگران مهاجر شده است کندرو تا کنون. “نومیدی برای مواد غذایی در حال افزایش است در میان کسانی که مشغول به کار به عنوان صنعتگران و برق و یا شاغل در مغازه های کوچک” گفت: چنانکه از LibTech هند گروهی از مددکاران اجتماعی و دانشمندان در تلاش برای بهبود ارائه خدمات عمومی.

در چهارشنبه قو تازگی ایجاد شده موسسه خیریه شبکه برای حمایت از مهاجران ساخته شده انتقال پول نقد از 1000 به حساب بانکی Tilak Mahato یک کارگر مهاجر از بیهار در حال حاضر رشته در Ludhiana, Punjab. اما تقریبا 800 بود کسر خواهد شد توسط بخش عمومی بانک به عنوان هزینه های غیر-نگهداری حداقل تعادل (این بود که بعد از معکوس عدلی و پرچم آن را بر روی توییتر). پول را پوشش هزینه های مواد غذایی برای Mahato خانواده از چهار نفر برای یک هفته. “پس از آن ما خواهد شد که بستگی به محلی Gurudwara برای مواد غذایی” Mahato گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>