میشیگان به دنبال فدرال فاجعه بیانیه بیش از شکسته سدها

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) روز دوشنبه گفت او را درخواست فدرال فاجعه بیانیه بیش از آسیب ناشی از دو سدهای که شکست خورده در ماه گذشته.

Whitmer گفت: او را به ارسال نامه ای به دولت فدرال در هفته آینده درخواست اعلام نهفته مناطق پس از سدها شکست خورده در Midland County است.

“زمانی که رئیس جمهور تصویب کامل ما درخواست کمک های فدرال باز خواهد شد برای کمک به مردم و کسب و کار عقب بر گردیم روی پای خود بایستند و تعمیر برخی از آسیب هایی که این سیل باعث,” Whitmer گفت: در سفر به Midland County, با توجه به ویدئو منتشر شده توسط میشیگان زندگی می کنند.

تبلیغات

“یک اظهارنامه به ما کمک می کند ارائه همه چیز را از بحران خدمات مشاوره به افراد برای حذف باقی مانده و تعمیر جاده ها و همچنین باز کردن دسترسی به وام های کم بهره برای مالکان و مستاجرها کسب و کار در مزارع و غیر انتفاعی بوده که تحت تاثیر این رویداد,” او اضافه شده است.

شکست دو سد آسیب دیده حدود 2500 خانه ها و کسب و کار و ایجاد بیش از 200 میلیون دلار در آسیب علامت استخوان رئیس Midland County هیئت کمیسیون این گزارش گفت:.

استخوان گفت: تنها حدود 8 درصد از خانه های نهفته جاری شدن سیل بود و سیل تحت پوشش بیمه با توجه به میشیگان زندگی می کنند.

او بنا به گزارش ها گفت که بر اساس تخمین های کنونی حدود 150 خانه به طور کامل ویران شد و در حدود 790 خانه دچار خسارت عمده.

“آن را بر خلاف هر چیزی که دیده می شود در 500 سال, من احساس می کنم مثل من گفت که در بسیاری از موارد طی سه ماه گذشته است. ما در حال رفتن را از طریق چیزی بر خلاف هر چیزی که هر یک از ما را دیده اند در طول عمر ما و در عین حال در اینجا ما” Whitmer گفت. “برگشت به حالت عادی است رفتن به بسیار دشوار انجام اما با دولت فدرال به کمک ما می توانیم آن را انجام داده و خواهیم داد.”

در ماه مه رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpProsecutors ادعا Avenatti ممکن است نقض شرایط از زندان آزاد بولتون قصد دارد به انتشار کاخ سفید خاطرات در اواخر ماه ژوئن: گزارش منظره غم از مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها بیشتر تایید Whitmer درخواست برای یک فاجعه اعلام نهفته مناطق.

زمانی که سد شکست خورده Whitmer اعلام وضعیت اضطراری در Midland County است. هزاران نفر از ساکنان مجبور شدند به تخلیه میان شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>