Michigan state سناتور معذرت خواهی برای پوشیدن ماسک صورت که شبیه مؤتلفه پرچم

یک سناتور ایالت میشیگان عذرخواهی شنبه برای پوشیدن یک ماسک صورت که شبیه مؤتلفه پرچم در یک رای گیری در دولت و کنگره.

دولت ایالت دیل Zorn (R) قبلا رد کرده است که الگوی خود را در ماسک بود پرچم اما بستری شنبه او ساخته شده یک “خطا در قضاوت.”

“من متاسفم برای انتخاب من از روی الگوی ماسک صورت من عینک دیروز در مجلس سنا طبقه. من نه قصد توهین به کسی را; با این حال من می دانم که من انجام دادم و برای من که متاسفم. کسانی که من می دانم بهترین می دانم که من را پشتیبانی نمی کند چیزهایی که این الگو نشان دهنده” او هنوز توییتی.

تبلیغات

“من اعمال شد یک خطا در قضاوت که هیچ بهانه ای وجود دارد و من را یاد بگیرید از این قسمت.”

Zorn گفته رسانه های محلی جمعه که او فکر ماسک احتمالا “افزایش برخی ابرو.”

“این یک مؤتلفه پرچم,” او گفت:. “من فکر می کنم حتی اگر آن را یک مؤتلفه پرچم, شما می دانید, ما باید به صحبت کردن در مورد آموزش ما تاریخ ملی در مدارس. و این که ما بخشی از تاریخ ملی و این چیزی است که ما نمی توانیم فقط دور انداختن زیرا این بخشی از تاریخ ما است. و اگر ما می خواهیم به مطمئن شوید که جنایات رخ داده است که در آن زمان اتفاق نمی افتد دوباره ما باید آموزش آن است. بچه های ما باید بدانند آنچه که پرچم می ایستد.”

اما وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار محلی چه پرچم برای غرفه Zorn پاسخ داد: “کنفدراسیون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>