میشیگان محدودیت تجمعات تعطیل میله در میان COVID-19 سنبله

میشیگان را محدود به داخل سالن اجتماعات به 10 نفر و ممنوعیت های داخلی خدمات در میله های زندان به عنوان دولت تجربیات سنبله در coronavirus موارد رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) چهارشنبه اعلام کرد.

امشب بعد از یک چشم انداز مثبت از #COVID19 موارد با توجه به گردهمایی های اجتماعی, من اصلاح میشیگان امن شروع Order & صادر شده تجدید نظر محل کار پادمان. همانطور که از ماه جولای 31st, ایالت داخل سالن اجتماعات محدود خواهد شد به 10 نفر & میله بسته خواهد شد برای داخل ساختمان خدمات در سراسر کشور” Whitmer توییتی چهارشنبه.

“گفت: من این را از شروع این تصمیم گیری های دشوار اما من انجام خواهد داد آنچه لازم است برای حفاظت از مردان و زنان شجاع در خط مقدم جلوگیری از قریب به اتفاق ما سیستم بهداشت و درمان و صرفه جویی در زندگی” او ادامه داد: همچنین اصرار ساکنان میشیگان به “عمل اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک و تشویق کسانی که در اطراف شما را به انجام همان.”

تبلیغات

تبلیغات

تغییرات را به اثر در جولای 31, بر اساس یک شنبه بیانیه ای از فرماندار ، تمام میله های زندان در دولت باید اگر آنها کسب بیش از 70 درصد از خود را “ناخالص رسید” از فروش الکل.

Whitmer منظور اجازه می دهد تا قمار در دولت برای بازگشایی در آگوست 5, اما آنها تنها می تواند در 15 درصد ظرفیت است. قمار نیز باید نیاز به یک کنترل دمای روزانه برای کارکنان و مشتریان در علاوه بر این به الزامی که کاربران پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش در میان محدودیت های دیگر.

میشیگان فرماندار گفت سنبله در COVID-19 نفر در کشور شده است “در ارتباط با فوق العاده, پخش كردن, حوادث در اجتماعی بزرگ کرده است.” او با اشاره به شیوع در لنسینگ بار است که منجر به 187 عفونت و یک حزب خانه شده است که مربوط به بیش از 50 مورد در علاوه بر این به دیگر رویدادهای بزرگ است “اغلب با حضور افراد جوان است.”

میشیگان و مستند به حداقل 89,026 coronavirus موارد در سراسر کشور و همچنین 6,426 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme