فرماندار میشیگان تایید بایدن پیش از اولیه

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) در روز پنج شنبه تایید , جو بایدن,جو BidenAs بایدن موج دلاری اوکراین پروب حرکت به خط مقدم جمهوری خواهان ریشه کن برای Sanders, دیدن بایدن برنده به عنوان شکست ساندرز می گوید بایدن برنده آفریقایی پشتیبانی توسط ‘در حال اجرا با روابط اوباما” بیشتر برای رئیس جمهور یک افزایش قابل توجهی را برای معاون سابق رئیس جمهور پیش از هفته آینده اولیه در انواع پستانداران گوشتخوار دله دولت است.

Whitmer که دولت اولیه را به خود اختصاص 125 متعهد نمایندگان, بازیگران بایدن به عنوان یک حامی برای خانواده های شاغل به کار در مراقبت های بهداشتی برای نجات صنعت خودرو و بیشتر در طول زمان خود را در دولت اوباما.

“خانواده های شاغل در میشیگان نیاز به یک رئیس جمهور چه کسی را نشان می دهد و برای مبارزه با آنها و جو بایدن است ثابت کرده است که او پشت ما” او در بیانیه ای گفت. “Michiganders مجبور شن. ما دشوار است. ما می دانیم آنچه در آن مانند به نادیده گرفته و شمارش خارج است. و ما می دانیم که هنگامی که شما زدم شما خودتان را انتخاب کنید و به عقب بر گردیم به کار می کنند. جو بایدن بوده است سمت راست وجود دارد با ما در این مبارزه سخت.”

تبلیغات

“جو بایدن نامزد ما نیاز به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. او همیشه پشت ما. در حال حاضر من با افتخار خود را” اضافه شده Whitmer است که همچنین به نام ملی co-صندلی به بایدن انتخاباتی.

Whitmer گسترش در یک مصاحبه در MSNBC را “صبح جو” که بایدن تعهد به گسترش مراقبت های بهداشتی شخصی بود به او اشاره کرد که همان نوع تومور مغزی به کشته شدن هر دو مادر و بایدن پسر.

“من commiserated در مورد جو در مورد این که” او گفت: از او و مادرش نبرد با سرطان مغز. “من می دانم که تعهد خود را.”

تبلیغات

بایدن تنظیم شده است تا برای نبرد در میشیگان هفته آینده با سن. برنی ساندرزسناتور SandersRepublicans ریشه برای Sanders, دیدن بایدن برنده به عنوان شکست ساندرز می گوید بایدن برنده آفریقایی پشتیبانی توسط ‘در حال اجرا با روابط اوباما’ ساندرز محکوم هواداران خود را’ ‘زشت, شخصی, حملات هوایی علیه وارن بیشتر (I-Vt.), که به دقت در زمان دولت اولیه در سال 2016 بیش از هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonAs بایدن موج دلاری اوکراین پروب حرکت به خط مقدم جمهوری خواهان ریشه کن برای Sanders, دیدن بایدن برنده به عنوان شکست ساندرز می گوید بایدن برنده آفریقایی پشتیبانی توسط ‘در حال اجرا با روابط اوباما’ بیشتر.

انواع پستانداران گوشتخوار دله دولت کلید مسابقه برای هر دو نامزد’ ادعای حمایت از طبقه کارگر رای دهندگان. دولت یکی از کلید پیروزی همراه با دیگران در زنگ کمربند برای رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpAs بایدن موج دلاری اوکراین پروب حرکت به خط مقدم جمهوری خواهان ریشه کن برای Sanders, دیدن بایدن برنده به عنوان شکست مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید بایدن اوکراین معاملات خواهد بود ‘major’ کمپین موضوع بیشتر در سال 2016 انتخابات عمومی.

Whitmer را تایید می آید فقط یک روز پس از سابق میشیگان رژیم صهیونیستی است. جنیفر Granholm نیز انداخت او حمایت معاون سابق رئیس جمهور.

آنها فقط در کشت و استقرار دموکراتیک آمار و ارقام در حال سقوط در خط پشت بایدن پس از پیروزی های چشمگیر در کارولینای جنوبی و چندین سوپر شنبه متحده طاقی او را به یک حزب سوسیالیست در موقعیت اولیه.

هر چند بایدن قرار داده تا underwhelming نمایش در آیووا و نیوهمشایر و نوادا 30 نقطه پیروزی در پلمتو دولت و پیروزی در 10 از 14 سه شنبه متحده را زنده کرده است مبارزات انتخاباتی خود با توجه به باریک نماینده رهبری پس از تمام کالیفرنیا اولیه آرا در حال شمارش.

ساندرز در ضمن برنده کالیفرنیا کلرادو و یوتا و خانه اش در ایالت ورمونت در سه شنبه.

بایدن به نظر می رسد مجموعه ای برای سرمایه گذاری در سه شنبه تجدید حیات در آینده اولیه و حزبی متحده که شامل به شدت از جمعیتی است که به نظر می رسد به نفع معاون رئیس جمهور سابق. شش ایالات بازیگران برگه های رای در روز سه شنبه میشیگان به نمایندگی از heftiest نماینده مسافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>