میشیگان اوباما در کنگره شکایت فرماندار بیش از اورژانس سفارشات

یک کنگره جمهوری خواه شکایت کرد میشیگان فرماندار با این استدلال که او coronavirus مربوط به اورژانس دستور نقض تفکیک قوا و تجاوز در میشیگان ساکنان قانون اساسی حقوق.

در یک طرح دعوی در دادگاه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای غرب منطقه میشیگان در کنگره Paul Mitchell, Paul MitchellGOP قانونگذاران بهم پیشنهاد برای تضمین درآمد در میان همه گیر آمریکا و فشار به عقب در برابر پروکسی رای گیری صدها نفر از هزاران نفر از ماسک های از دست رفته از فدرال حمل و نقل به میشیگان بیشتر (R-Mich.) استدلال کرد که Whitmer غصب قدرت متعلق به دولت و قوه مقننه و گفت: “غیر منطقی” سفارشات “شوک وجدان” با توجه به اخبار دیترویت.

میچل گفت: در این کت و شلوار که تا به حال او را مانع از به دنبال درمان های پزشکی برای یک مصدومیت زانو.

تبلیغات

“هیچ Michigander از جمله Mitchell باید مجبور به انتخاب بین خطر پیگرد قانونی و تحریم های اقتصادی تحت مستند سفارشات در یک دست و یا به دنبال درمان های پزشکی از سوی دیگر” دادگاه خود را براده بخوانید.

میچل گفت: اخبار دیترویت که Whitmer منظور تلاش برای غصب قدرت قوه مقننه برای یک دوره طولانی از زمان.

“بود که قصد اورژانس قدرت عمل” میچل گفت. “و این نوع از قدرت خلاف قانون اساسی است.”

Whitmer به تصویب تعدادی از اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در دولت از جمله یک مادر اقامت در خانه سفارش و محدودیت در عروق کرونر از روش های پزشکی.

میچل اعلام کرد در سال 2019 است که او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد در سال 2020 است. او برای اولین بار انتخاب به کنگره در سال 2016.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>