میشل اوباما به قرض دادن قدرت ستاره بایدن

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenCalifornia نوجوانان می پرسد اوباما به تحویل مجازی شروع به آدرس کلاس 2020 وارن: اگر بایدن از من خواست به VP من می گویند بله 15 چیز به دانستن در مورد کوروناویروس امروز بیشتر‘s کمپین برنامه ریزی برای اجرای میشل اوبامامیشل LeVaughn رابینسون ObamaStacey آبرامز می اندازد حمایت رای-توسط-mail تلاش Budowsky: Sanders, اوباما منجر دموکراتیک وحدت خروش تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن محور در قدرت دولتی یخ ما که بودجه بیشتر‘s تایید اگرچه پرسش های اطراف فقط چه نقش فوق العاده محبوب بانوی اول سابق را در مبارزات انتخاباتی خود.

منابع بگویید تپه که بایدن کمپین اوایل برنامه شامل تمرکز بر روی کنترل از راه دور جمع آوری کمک های مالی و ثبت نام رای دهندگان تلاش.

ترفند برای میشل اوباما و بایدن کمپین پیدا کردن تعادل مناسب برای فرهنگ پاپ آیکون است که می تواند یک دارایی برای مبارزات انتخاباتی اما نشان داده است هرگز شور و شوق زیادی برای کمپین سیاست است.

تبلیغات

یک منبع نزدیک به میشل اوباما گفت: بانوی اول سابق به احتمال زیاد او را لحظه ای به ویژه حمایت بایدن پس از دادن حداقل یک هفته برای او تایید شود در خط مقدم.

“این بایدن کمپین را در هر چیزی که آنها می توانید از او. سوال این است که به عنوان یک موضوع خانوادگی چه نوع مشخصات او و شوهرش و دخترش او را دوست داشته باشد ؟ ” گفت: Howard Gutman سابق دولت اوباما سفیر. “این یک سوال که چقدر آنها می خواهند او را به خارج وجود دارد در تیراندازی است.”

منابع بگویید تپه که اوباما انتظار می رود که به قرض دادن نام خود را به یک ایمیل جمع آوری کمک به طور بالقوه به عنوان اوایل هفته آینده. او همچنین ممکن است قرض دادن تصویر خود را به پست الکترونیکی مستقیم مبارزات انتخاباتی در حالی که ادامه روند ثبت نام رای دهندگان تلاش های او پیشگام به عنوان بنیانگذار غیر انتفاعی و غیر حزبی است.

علاوه بر این وجود دارد که مذاکرات در مورد بانوی اول سابق به طور بالقوه فیلمبرداری کوتاه ویدئویی آنلاین در حمایت از بایدن که یک تن سبکتر از یک رئیس جمهور سابق اوباما فیلم برداری برای حمایت خود را در اوایل این هفته.

این کمپین نیز مانند میشل اوباما به پاپ در از زمان به زمان در مجازی جمع آوری اعانه و دموکرات ها در انتظار او خواهد کار به همراه پشت صحنه, تشویق دوستان مشهور و جمع آوری اعانه که ممکن است حمایت دیگر نامزدهای اولیه به تجمع پشت بایدن.

این منابع می گویند جزئیات و زمان بندی هنوز هم در حال اتو کردن.

تبلیغات

ناظران سیاسی می گویند اوباما با ارائه یکی دو پانچ بایدن نیاز به کمک تجمع دموکرات به عنوان او به دنبال آدرس یک شور و شوق شکاف در برابر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRepublicans رفتن در حمله به عنوان وام برای کسب و کارهای کوچک شروع به اجرا وارن: اگر بایدن از من خواست به VP من می گویند بله NFL نظر بازی در خالی استادیوم با 2020 فصل تنظیم شده برای شروع در ماه سپتامبر: گزارش بیشتر. رئيس جمهور سابق را تایید و در روز سه شنبه دریافت بیش از یک میلیون بازدید در اولین 39 دقیقه آن نوشته شده بود با توجه به توییتر داده است.

میشل اوباما در واقع به مراتب بالاتر favorability امتیاز از شوهرش علاوه بر اینکه نویسنده پرفروش خاطرات تمام وقت. او “شدن” به فروش 10 میلیون نسخه در چهار ماه پس از آن منتشر شد.

“برخی ممکن است می گویند میشل اوباما محبوب تر اوباما گفت:” یک منبع آشنا با تایید. “او یکی از با فیلمهای کتاب است.”

یک منبع گفت که میشل اوباما “باور نکردنی نقطه نرم برای جو” و خانواده های آنها باقی ماند و دید پس از ترک کاخ سفید است.

دموکرات ها انتظار می رود اوباما بیشتر برای بایدن از او برای هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonPoll: مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی بایدن با 7 امتیاز در کارولینای شمالی Krystal و Saagar بحث مشاور سابق کلینتون در بایدن را electability بهداشت ، کالینز می گوید تهمت شده است ‘بسیار ناهموار’ در coronavirus بیشتر در سال 2016. در آن سال او به الکتریکی سخنرانی خود در کنوانسیون ملی دموکرات ها که در آن او فراموش نشدنی نورد “زمانی که آنها به پایین ما بالا رفتن” خط تبدیل شده است که سیاسی خود را سرود.

بانوی اول را ظاهر عمومی از طرف هیلاری کلینتون اگر چه عمدتا در روزهای پایانی مبارزات انتخاباتی.

با وجود محبوبیت اوباما در برابر تماس به اجرا برای دفتر و یا در خطوط مقدم مبارزه, تاکید او آشکار میلی برای انتخابات سیاست است.

دموکرات ها که با او کار می کرد در مبارزات سیاسی می گویند او خوشحال به انجام بخشی خود را, اما همچنین توجه داشته باشید که او به نظر می رسد که علاقه کمی در جمع آوری کمک های مالی و خوشحالم-توزیع جنبه های آن است.

“او متنفر مبارزه و جمع آوری کمک های مردمی با شور و شوق گفت:” بایدن جمع آوری کمک. “او متنفر برخورد با اهدا کنندگان متنفر مزخرف سیاسی طرف از همه چیز و چگونه آن را جعلی تمام است و او فکر می کند آن را به عنوان یک بار. این عدد یکی از دلایلی که او نمی خواهد اجرا برای دفتر حتی اگر بدون توجه به آنچه که او می خواهم اجرا برای او می برد.”

طبیعی ترین نقطه برای اوباما می تواند در ثبت نام رای دهندگان سمت جایی که او راه اندازی یک گروه در سال 2018 به نام “هنگامی که ما همه رای” به همراه تام هنکس, Lin-مانوئل میراندا, Janelle Monáe, Chris Paul ایمان هیل و Tim McGraw. او را منجر به یک رویداد مجازی برای این گروه در روز دوشنبه به عنوان بخشی از تلاش برای تشویق رای دهندگان به استفاده از پست الکترونیکی و غایب انتخابات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این گروه به ظاهر غیرسیاسی و سخنگوی هیل گفت: آنها در حال کار برای ثبت نام رای دهندگان از تمام خطوط سیاسی با وجود اوباما به تازگی با داشتن تایید بایدن.

“هنگامی که ما همه رای غیر حزبی سازمان غیر انتفاعی و تمرکز ما ادامه خواهد داد به افزایش مشارکت در هر انتخابات گفت:” کریستال کارسون یک سخنگوی این گروه است. “ما می خواهیم هر واجد شرایط رای دهندگان به ثبت نام و آماده برای شرکت در انتخابات بدون توجه به پس زمینه خود را.”

در حالی که بسیاری از دموکرات ها انتظار میشل اوباما را تا حد زیادی بالا باقی می ماند سیاسی فرای آنها نیز گفت: نه به دست کم گرفتن طول او را به دریافت بایدن انتخاب و برای حفاظت از شوهرش میراث.

“او ممکن است مانند سیاست بلکه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است dissembled همه چیز شوهرش تلاش برای به انجام رساندن” گفت: دیک Harpootlian سابق حزب دموکرات رئیس کارولینای جنوبی و بایدن حامی. “اگر او درگیر خدا کمک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که او را سخت به عنوان ناخن و فوق العاده محبوب است.”

“او ممکن است در خارج وجود دارد تنفس آتش در مبارزات انتخاباتی” Harpootlian اضافه شده است. “اما او می شود و او را توضیح دهد که چرا تهمت است مناسب نیست به رای و می تواند سنتز حمایت بایدن در یک قابل هضم راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>