میچلین ستاره آشپز می آید به بمبئی

آرژانتین ترین جشن آشپزی صادرات مائورو Colagreco بوده است در خدمت مواد غذایی فصلی در ساحل d ‘ Azur در رستوران مانتون از سال 2006. سال گذشته Mirazur نیز به نام رستوران نهایی تجربه اهدا شد آرزو میچلین ستاره سوم, هل دادن آن به شماره یک در جهان 50 بهترین رستوران لیست. با وجود Mirazur حضور در ‘بهترین’ لیست Colagreco نیست نوع از کسی که hankers اخبار فضا. Colagreco باز نمی رستوران با گوچی و یا کار در یک آکادمی و برگزاری همایش برای سرآشپزها. به جای Colagreco ترجیح به طبخ و اجازه می دهد تا مواد غذایی خود را و تجربه ناهار خوری به صحبت.

بالا بردن نوار

این توصیه فقط برای یک شب (انتخاب) Mumbaikars – دریافت یک طعم و مزه از Mirazur غذایی که Colagreco بازدید می آید. هتل ماریوت در همکاری با آشپزی فرهنگ به ارمغان آورده اند آشپز به هند به عنوان بخشی از کارشناسی ارشد خود را از ماریوت برنامه. “من عاشق سفر و کشف مکان های جدید در تلاش غذاهای مختلف و ملاقات با افراد جدید می گوید:” Colagreco در مورد همکاری.

این خاص pop-up است همه چیز در مورد بالا بردن نوار آن را به عنوان همه چیز در مورد تفریح از کل Mirazur تجربه را به ظروف و جداول. Colagreco سهام”مهمانان می توانید انتظار برای لذت بردن از برخی از Mirazur غذاهای کلاسیک مانند پنیر بز راویولی و مارماهی دودی و خاویار Tartlet. ما همچنین ایجاد یک ظرف ویژه ای الهام گرفته از هند, ترکیب تولید محلی و تکنیک های” امروز او در حال انتظار برای پرده ظرف در pop-up.

سفر آشپزی

قبلی مصاحبه Colagreco اعلام کرده است که چگونه او می خواست برای باز کردن رستوران خود را در خارج از پاریس دور از فشارهای شهرستان. مانتون است که فقط. “من برای اولین بار وارد در مانتون در سال 2005 و سقوط در عشق با ساختمان رها شده بود که Mirazur در آن زمان من آن را اجاره برای یک کم مسخره مقدار اولیه روز شد سخت به عنوان من تا به حال هیچ پول و تجربه در حال اجرا یک رستوران,” او می گوید. جامعه محلی در حال حاضر الهام بخش خود منو و منطقه را بسیار vaunted میوه مرکبات. “محل بسیار تاثیر بزرگ در مواد غذایی ما خدمت می کنند. Mirazur است و اروپایی مرز در ساحل D ‘ Azur بنابراین من الهام می آید از محیط اطراف من و کوهها و دریا و باغ من. من می خواهم برای ارائه به مهمانان یک منو طراحی شده به عنوان یک سفر یک تجربه حسی بین باغ و کوه و دریا از طریق آن با شکوه مواد تشکیل دهنده. من سعی می کنم برای بالا بردن محصول به منظور حفظ ذات خود و در حال حاضر آن را در زیبا ترین شکل از طریق غذا.”

Colagreco که در پاسخ به سوالات در ایمیل درصدد دستاوردهای خود را, “مسیر من به پخت و پز آمد و در زمان بحران برای من – من مطمئن نیستم که جهت را در زندگی من بود و در چهار راه ولی گاهی اوقات این چیزی است که منجر به بهترین فرصت است. من برای مطالعه ادبی دیپلم و من سعی کردم به دنبال در جای پای خود به عنوان حسابدار اما من فقط به حال هیچ شور و شوق برای هر دو. خواهرم به خاطر من چقدر من استفاده می شود به عشق پخت و پز با مادر بزرگ من زمانی که من یک کودک بود. این حافظه که در آغاز سفر من به کشف واقعی من شور و شوق برای پخت و پز و در حال حاضر من نمی تواند تصور خودم که هر چیز دیگری است.” در همراهی با شیب به سمت پایدار آشپزی Colagareco هیجان زده است به آزمایش با آشپزی گیاهی. “برای من یک گیاهی است که بسیار جالب تر به طبخ و بسیاری از گزینه های بیشتر از گوشت است. سبزیجات را می توان خام, پخته شده, بخار پز liquidised, puréed, confit شور و حتی در دسر. روش های مختلف بی نهایت و به صورت یک آشپز خلاق است که واقعا هیجان انگیز است. سبزیجات قطعا بخشی از بازی بزرگ در منوی ما در هند می گوید:” آشپز.

بلیط های در قیمت ₹30,000 (فراگیر) برای نه-البته وعده غذایی. تعداد محدودی از صندلی باز هستند برای رزرو در مارس 7. جزئیات بیشتر را در St Regis بمبئی 8657522954/ 61628422; خودی.در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>