مایکل Perschke اعلام کرده است تصمیم خود را به مرحله پایین از نقش خود به عنوان مدیر عامل Automobili Pininfarina کمی بیش از دو سال پس از مصرف بیش از. در بیانیه ای که در رسانه های اجتماعی Perschke گفت: “من فکر زیادی در چند هفته گذشته و تعریف شده برای خودم یک هدف — چگونه من می توانم شخصا مشارکت بیشتر و ایجاد یک تفاوت. بنابراین من تصمیم به گام را به عنوان مدیر عامل شرکت Automobili Pininfarina امروز.”

تایید Perschke خروج رئیس شرکت و ماهیندرا, MD, Pawan درک می کرد گفت: “مایکل بود و کلام در ایجاد Automobili Pininfarina مدل کسب و کار و استراتژی. او می تواند نگاه کردن به یک موفقیت چشمگیر در توسعه مخل محصول و موسس این سازمان است. ما مایل به محل ضبط تقدیر ما برای مایکل Perschke برای پرشور خود سهم و برای او آرزوی بهترین ها برای آینده اش تلاش.”

Perschke گرفت به عنوان مدیر عامل شرکت Automobili Pininfarina که ماهیندرا راه اندازی EV راه اندازی در سال 2018 است. آن را تحت رهبری او که Automobili Pininfarina در ادامه به پرده 1,900 hp باتیستا hypercar در سال 2019 با 150 واحد تولید محدود اجرا شود. قبل از نقش خود در Pininfarina, Perschke کرده چند خودروسازان از جمله روی لئامت دادن در راس آئودی هند است.

درک تایید کرد که Automobili Pininfarina COO هر Svantesson جایگزین خواهد شد Perschke به عنوان مدیر عامل موقت. Svantesson را که قبلا با ولوو و EV متخصص NEVS.

Automobili Pininfarina در حال حاضر در حال کار بر روی آن مدل دوم موسوم به اف-یکی گفته بود یک لامبورگینی اوروس-rivalling الکتریکی سوپر SUV.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im