مایکل کوهن منتشر شود زود از زندان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: گزارش

مایکل کوهنMichael Dean CohenMichael کوهن منتشر شود زود از زندان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن منافع خود در تقابل با امن coronavirus سیاست قاضی رد مایکل کوهن درخواست اولیه زندان آزاد میان coronavirus بیشتر, رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMichael کوهن منتشر شود زود از زندان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: گزارش بایدن مونتاژ کاخ سفید انتقال تیم برتر خواهان تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به صندوق که در انتظار مدیر کل استعفای بیشتر‘s سابق شخصی وکیل آزاد شده از زندان در اوایل میان ترس از coronavirus با توجه به کوهن وکیل و دیگران آشنا با موضوع سی ان ان گزارش پنج شنبه شب.

کوهن پس از سرسخت متحد و جانشین برای رئیس جمهور منتهی به انتخابات ریاست جمهوری 2016 حال سپری کردن سه سال در نیویورک زندان فدرال پس از او به اعدام محکوم شده در سال گذشته از اتهام مالی و جرایم مالی مبارزات انتخاباتی نقض و دروغ گفتن به کنگره است.

کوهن را صرف 14 روز quarantining در یک اردوگاه زندان قبل از او مجاز است به خدمت او باقی مانده جملات که در پایان نوامبر سال 2021 از خانه.

تبلیغات

آزادی او نشده است نهایی توسط اداره فدرال زندانها هر چند کوهن وکیلراجر آدلر به سی ان ان تایید کرد که او مطلع شد تصمیم دوشنبه شب.

در ماه گذشته در ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی ویلیام Pauley رد یک درخواست از کوهن وکیل درخواست برای آزادی. پس از 14 زندانیان و هفت کارکنان در زندان های پیچیده که در آن او در زمان خدمت باید آزمایش مثبت برای ویروس.

“ده ماه زندان خود را به اصطلاح آن زمان که کوهن قبول عواقب ناشی از محکومیت های کیفری برای جرائم جدی بود که رسیدن به مراتب سازمانی مضرات” Pauley نوشت: در آن زمان در مارس 23 حاکم است.

کوهن یکی از چندین چهره های سیاسی و مشهور به درخواست برای آزادی در میان همه گیر.

مایکل Avenatti وکیل که نماینده بالغ بازیگر فیلم Stormy Daniels در دعوی قضایی علیه رئیس جمهور اعطا شد به طور موقت آزاد توسط یک قاضی فدرال کالیفرنیا. Avenatti بود که هنگامی که شناور به عنوان یک پتانسیل ریاست جمهوری نامزد شد و به اعدام محکوم شده در فوریه به اتهام تلاش برای گرفتن تا 25 میلیون دلار از پوشاک ورزشی نایک غول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>