میامی جشنواره سال نو چینی لغو شد با توجه به coronavirus نگرانی

میامی در روز جمعه لغو آن سالانه جشنواره سال نو چینی است که برنامه ریزی شده بود برای آخر هفته آینده.

آسیایی-آمریکایی هیئت مشاوران این سازمان است که برنامه های این رویداد گفته است که این رویداد لغو شد “به منظور ایستاده با خانواده جهانی از آسیا و به خصوص چین است.”

اما در Facebook, جشنواره دهندگان به صراحت ذکر شده coronavirus را به عنوان دلیلی برای لغو.

تبلیغات

“با توجه به در سراسر جهان نگرانی در مورد 2019 رمان Coronavirus (2019-nCoV) و نگرانی ما برای رفاه و بهره مندی از تمام بازدید کنندگان و فروشندگان و غرفه داران و حامیان مالی 2020 جشنواره کمیته لغو 2020 سال نو چینی در جشنواره” پست بخوانید.

پیتر لیو رئیس جشنواره گفت: میامی هرالد در روز شنبه که کروناویروس نبود و به همین دلیل از جشن لغو شد اما گفت که به دلیل “بی ترس” حضور و غیاب خواهد شد به طور قابل توجهی پایین است.

“جشنواره limps از سال به سال است و به همین دلیل ثبات مالی قابل توجهی است” لیو مقاله گفت. “ما شنیده می شود گزارش از بسیاری از ما به طور منظم شرکت کنندگان که برنامه آنها به جست و خیز این سال است.”

با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت به عنوان روز جمعه وجود دارد 34,546 تایید موارد این ویروس در سرزمین اصلی چین و 722 مرگ و میر.

در روز شنبه اول مرگ آمریکا از این ویروس تایید شد در ووهان کانون شیوع. در ایالات متحده وجود داشته است 12 تایید موارد ویروس اما هیچ تلفات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>