دهلی نو: سریع بر روی پاشنه از صدها نفر از کارگران مهاجر در جمع در اعداد بزرگ در دهلی آناند Vihar بیش از دو روز گذشته دولت مرکزی در روز یکشنبه آغاز اقدامات انضباطی علیه چهار نفر از افسران ارشد از دولت دهلی نو.

اتحادیه خانه وزارت در یکشنبه معلق با اثر فوری اضافی دبیر کل بخش حمل و نقل و اصلی وزیر امور مالی و بخشی کمیسر (GNCTD) در حالی که همچنین صدور یک ویترین توجه به اضافی دبیر کل خانه و زمین ساختمان های ادارات GNCTD و زیر بخشی بازپرس Seelampur SDM Seelampur.

“آن آورده شده است به اطلاع مقامات صالح که افسران بودند که مسئول برای اطمینان از انطباق دقیق به دستورالعمل صادر شده توسط رئیس ملی کمیته اجرایی تشکیل شده تحت فاجعه مدیریت عمل 2005 در مورد مهار و از گسترش COVID-19 اند پریما یک موفق به انجام این کار” وزارت گفت: یکشنبه شب.

در حالی که وزارت نمی officilaly فاش کردن علت این اقدام انضباطی یک فرد آشنا با توسعه گفت که این جمعیت در نند Vihar بود “به خطر افتاده است ایمنی کرور دیگر شهروندان” در پی شیوع کروناویروس.

“این افسران شکست خورده اند برای اطمینان از بهداشت عمومی و ایمنی در طول مستند محدودیت برای مبارزه با COVID-19. با توجه به جدی ساقط در عملکرد از وظایف خود را به مرجع صالح آغاز رسیدگی انضباطی در برابر ماموران” وزارت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de