متس’ براندون Nimmo پاک به بازی پس از قلبی آزمون

پس از پاک شدن بازی توسط یک متخصص قلب و عروق, Brandon Nimmo می تواند شوخی است.

“من حدس می زنم من باید کمی بزرگتر قلب” به متس’ outfielder روز جمعه گفت. “هی, من یک مقدار زیادی از عشق به من بدهید.”

Nimmo حذف شد از صف شروع قبل از بازی روز چهارشنبه در برابر هوستون چون متس متوجه یک بی نظمی در Nimmo را نوار قلب. Nimmo نیز تحت اکوکاردیوگرام به او اطمینان ندارد ضخیم قلب دیوار.

پس از یک سری از آزمایشات و نظارت است که شامل 24 ساعت با یک دستگاه پوشیدنی 26 ساله بود پشت در صف جمعه در برابر سنت لوئیس.

Nimmo بازی در مرکز میدان رفت و 1-2 با یک اجرا در متس’ 3-2 برنده شوید.

پرالتا نهایی معامله: فردی پرالتا, 23, نهایی یک مبلغ 15.5 میلیون دلار به پنج سال قرارداد با تخمیر. قرارداد right-hander را پوشش می دهد دو سال از باشگاه حقوق و دستمزد کنترل و سه سال از داوری واجد شرایط بودن. وجود دارد گزینه های تیم است که اگر اعمال خواهد افزایش ارزش به $30 میلیون بیش از هفت فصل است.

برجسته نمایشگاه: Clayton Kershaw زده از چهار بدون اجازه می دهد یک ضربه در بهار آموزش اولین گام اول نسبت به امکان باز کردن بعد شروع برای داجرز که از دست رفته به میلواکی 6-5. … جهان سری MVP Stephen عشق که دوباره با واشنگتن امضا برای $245 میلیون و هفت سال معامله داد تا سه اجرا سه بازدید و پیاده روی بیش از 1 ⅓ نوبت در اولین شروع خود را قابل توجه سه در یک 8-1 دست دادن به خلیج تمپا. … زاک Greinke امکان ناخواسته اجرا در اولین حضور خود را برای هوستون پرتاب 22 28 زمینهای برای اعتصاب در دو نوبت 6-4 برنده بیش از میامی که از دست برای اولین بار پس از یک 6-0 شروع می شود. … بالا چشم انداز اندرو Vaughn یک کال آلوم آمار انفرادی صفحه اصلی اجرا و Nomar Mazara خاص با به ثمر رساندن یک اجرا برای White Sox در 8-3 پیروزی کلیولند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>