کالا صادرات و افزایش 2.9% در ماه فوریه با وجود همه گیر تهدید

دهلی نو:
پس از عقد قرارداد به مدت شش ماه متوالی هند کالا صادرات تبدیل مثبت در فوریه همراه با کالا واردات حتی به عنوان Covid-19 همه گیر را تهدید به از خط خارج فرایند بازیابی.

آمار منتشر شده توسط وزارت بازرگانی در روز جمعه نشان داد که واردات و صادرات 2.9% در حالی که واردات برداشت 2.5% در ماه منجر به کاهش کسری تجاری در $9.8 میلیارد دلار است.

از 30 عمده موارد, هر, در, هند, صادرات و واردات, سبد, 16 صادرات اقلام و 14 کالاهای وارداتی شاهد گسترش است.

در حالی که صادرات دارو (8.33%) و مواد شیمیایی (16.3%) و مهندسی و کالا (8.7%) الکترونیکی کالا (37%) و نفت (10.1%) در ماه فوریه محموله از سنگهای قیمتی و جواهرات (-20.1%) و آماده ساخته شده (-4.5%) قرارداد.

Merchandise trade deficit is expected to narrow sharply in March, say experts
کالا کسری تجاری است که انتظار می رود باریک به شدت در ماه مارس ،

در میان عمده واردات محصولات نفتی (14.3%) و پلاستیک و مواد (0.45%) سنگ های قیمتی (13.2%) فلزات غیر آهنی (6.8%) ماشین آلات (9%) و تجهیزات حمل و نقل (6.1%) رشد در قوی با سرعت در حالی که آهن و فولاد (-26.2%) و مواد شیمیایی (-14.7%) و کالاهای الکترونیکی (-6.7%) قرارداد. Aditi Nayar اصلی اقتصاددان Icra Ltd گفت: چرخش در صادرات غیر نفتی و رشد متوسط 2% دلگرم کننده است. “با این حال تاثیر coronavirus در زنجیره تامین ممکن است در نتیجه انقباض صادرات در حال انجام در ماه است. این کالا کسری تجاری است که انتظار می رود باریک به شدت در ماه مارس پس از سقوط قیمت نفت خام,” او اضافه شده است.

هند کسری حساب جاری تقریبا محو در سه ماهه دسامبر ایستاده فقط $1.4 میلیارد دلار يا 0.2 درصد از محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) به دلیل کاهش کسری تجاری و افزایش در خالص, خدمات, رسید, با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط بانک مرکزی هند روز پنج شنبه. کارشناسان معتقدند این می تواند به نوبه خود مثبت در سه ماهه های آینده با توجه به کاهش شدید قیمت نفت خام.

به طور جداگانه کابینه در روز جمعه پاک این طرح برای بهبودی از عوارض و مالیات بر صادرات محصولات (RoDTEP) یک طرح برای صادرکنندگان برای دریافت مالیات محلی بازپرداخت آن اعلام شد در بودجه.

این طرح که به تدریج جایگزین موجود کالا صادرات از هند طرح (MEIS) سازگار با سازمان تجارت جهانی (WTO) قوانین. هند قبلا از دست داده مورد ثبت شده توسط ما در سازمان تجارت جهانی در برابر صادرات یارانه طرح از جمله MEIS در زمینه ای که آنها را ناسازگار با چند جانبه قوانین.

تحت قوانین موجود به اصطلاح حداقل کشورهای توسعه یافته و کشورهای در حال توسعه که درآمد ناخالص ملی (GNI) سرانه کمتر از 1000 $در سال در سال 1990 نرخ ارز مجاز به ارائه مشوق صادرات به هر بخش است که یک سهم زیر 3.25% در صادرات جهانی.

اما آنها نیاز به توقف همه صادرات مشوق اگر سرانه GNI عبور از 1000 $برای سه سال راست. با توجه به اطلاع رسانی توسط کمیته یارانه ها و جبران اقدامات در سال 2017 هند سرانه GNI عبور از 1000 $برای سه سال متوالی در سال 2015.

“در تغییر شرایطی که هند است که بیشتر از حداقل توسعه یافته کشور ما نمی تواند همچنان به یارانه راه ما استفاده می شود به قبل از. از این رو یک طرح جدید راه اندازی خواهد شد به زودی که مطابق با تمام استانداردهای سازمان تجارت جهانی. تحت این کسانی که مالیات و عوارض و یا عوارض محلی یا مرکزی دولت یا دولت های محلی اگر نه مسترد دیگر طرح های ارائه شده برای بازپرداخت مالیات تحت RoDTEP طرح” تجارت وزیر Piyush Goyal گفت: در کابینه جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>