خاطرات چاق غذا زنده

اگر خود را در معرض چاق غذاهای محدود شده است و به ناف تراشه parotta و گوسفند خورش و سالانه Onasadya و سپس مراجعه به کاپا Chakka Kandhari باید در لیست سطل.

کاپا (تاپیوکا), chakka (jackfruit) و kandhari (چشم پرنده خوراک لوبیای پر ادویه) هستند بخشی جدایی ناپذیر از کرالا آشپزی و 11-صفحه منو شامل نوشیدنی و دسر می دهد یک فرصت کافی برای مزه تمام مواد تشکیل دهنده.

در حالی که در تلاش برای تصمیم گیری در انتخاب ها برای وعده های غذایی خود را sip در ابتکاری تغییرات یا دوغ آب لیمو یا مناقصه آب نارگیل. آنها در خدمت به عنوان یک نمونه از آنچه که به دنبال.

Memories of Malayali food come alive

شاید یکی از بهترین چیزها در مورد کاپا Chakka است که طیف وسیعی از غذاهای سرپرستی آشپز ریگی Mathew که بسیاری از مردم ممکن است فکر کردن در مورد. مانند vazhappoo کتلت ساخته شده از موز گل و خدمت با سس چغندر یا avoli nellika سرگرمی سرخ — ماهی سرخ شده مزه دار شده با sundried gooseberries.

پس از آن وجود دارد ترکیب غیر معمول در اینجا مانند pazham پوریاست که خمیر پوشش داده شده و سرخ شده, شیرین, موز سرخ و گوشت کاری (بله خدمت با هم!) کشف از یک فروشگاه چای در حومه کوچی.

Memories of Malayali food come alive

Idlis یک جزء اصلی در جنوبی ترین خانه های هندی, اما آن را هنوز هم می تواند خوب را امتحان کنید Ramassery idly با ترشی پودر و sambar. Ramassery یک روستای کوچک در نزدیکی پلککد و در حالی که idli در اینجا به نظر می رسد مانند متقاطع بین یک مجموعه dosa و idli شده است که در پهن کردن آن هنوز هم باور نکردنی نرم و می رود و با هر غیر گیاهی کاری.

غده مانند چین سیب زمینی و colocasia که داده می شود یک بستر گسترده در حسن نیت ارائه میدهد دست و پا گیر در فرایند درگیر در ساخت آنها خوراکی می تواند لذت در اینجا بدون فکر دوم.

Memories of Malayali food come alive

سعی کنید میگو kizhi (میگو و تکه تکه نارگیل بخار پز شده در برگ موز) این گوسفند نارگیل سرخ یا chatti meen کاری (کاری ماهی پخته شده در یک earthern گلدان) و یا muringakka (ران مرغ) کاری سرشار از ظریف در ادویه جات ترشی جات و شیر نارگیل مبتنی بر آن را به خوبی با برنج appam یا pathiri. تمام این ظروف redolent کرالا و همه آن آشپزی خوبی است.

Memories of Malayali food come alive

غذاهای مانند chakka vevichathu (jackfruit پخته شده در نارگیل سرگرمی) یا آناناس nendram تاپیک درخواست تجدید نظر به کسانی که درک یک اشاره از شیرینی همراه با وعده های غذایی خود را.

مهم نیست که چگونه شما ممکن است در پایان وعده غذایی خود را, مطمئن شوید که شما سعی می کنید ابر پودینگ ساخته شده از مناقصه نارگیل یا kandhari بستنی, حتی اگر آن را به معنی به اشتراک گذاری آن را با کسی. شما آن را پشیمانی نیست!

Memories of Malayali food come alive

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>