اعضای خانه ایران با رهبری خود quarantining پس از اولین قانونگذاران تست مثبت

اعضای مجلس ایران با رهبری تیم خود quarantining پس از دو قانونگذاران اعلام کرد که آنها باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

بالای اعضای اقلیت شلاق تیم — از جمله شلاق استیو Scaliseاستفان (استیو) یوسف ScaliseScalise به خود قرنطینه در پاسخ به Diaz-Balart آزمون جمهوریخواه فلوریدا می شود اولین نماینده مجلس به تست مثبت برای coronavirus بالا خواه ارسال در نظارت تساوی رقابت سختی بیشتر (La.) و تشکر. درو فرگوسناندرسون (درو) جلب FergusonFlorida جمهوری خواه می شود اولین نماینده مجلس به تست مثبت برای coronavirus 5 خواهان است که می تواند جایگزین Isakson در گرجستان سنا مسابقه آمازون حلقه مفت-دوربین شرکت همکاران با بیش از 400 نیروهای پلیس برای به اشتراک گذاشتن نظارت: گزارش مطلب (Ga.), رئیس معاون شلاق — در میان تعداد فزاینده ای از مذاکرات نمایندگان مجلس را انتخاب کرده اند که به اقدامات احتیاطی پس از تشکر. ماریو دیاز-Balartماریو رافائل دیاز-BalartScalise به خود قرنطینه در پاسخ به Diaz-Balart آزمون دموکرات یوتا می شود دوم مجلس به تست مثبت برای coronavirus جمهوری خواه فلوریدا می شود اولین نماینده مجلس به تست مثبت برای coronavirus بیشتر (R-Fla.) چهارشنبه اعلام کرد که او آزمایش مثبت برای ویروس.

دیاز-Balart عضو شلاق تیم و عضو ارشد مجلس تخصیص بودجه کمیته شناخته شده است برای اجتماعی بودن در اطراف تپه کاپیتول اغلب دیده می شود دست دادن یا بغل کردن و یا همکاران.

تبلیغات

در علاوه بر این به سهم داشتن در خانه آرا دیاز-Balart همچنین شرکت در یک جمعه جلسه با Scalise و برخی از اعضای هسته شلاق تیم باعث شد سایر شرکت کنندگان به خود شده است.

“من فقط مطلع شده است که همکار من ماریو دیاز-Balart آزمایش مثبت برای COVID-19. پس از من تا به حال یک جلسه طولانی با او اواخر هفته گذشته از فراوانی از احتیاط من تصمیم گرفته اند این امر می تواند بهترین به خود قرنطینه بر اساس هدایت از حضور پزشک ایالات متحده کنگره” Scalise نوشت: در آزادی مطبوعات در حالی که اشاره کرد که او در حال تجربه هر گونه علائم.

دیگر اعضای شلاق تیم ارائه اظهارات مشابه.

این تجمع که Diaz-Balart با حضور یک شلاق و یک جمهوری خواه مشاور گفت که تنها یک حاشیه کوچک از اعضای تیم خود quarantining.

مظنونان حمله به دانشگاه تام کولتوماس (تام) جفری ColeHouse دموکرات پرده coronavirus اقتصادی پاسخ بسته دموکرات فشار برای پرداخت ترک در coronavirus پاسخ خانه عبور می کند .3 میلیارد و اندازه گیری, برای مبارزه با کروناویروس بیشتر (R-Okla.) و ان واگنران لوئیس WagnerWells فارگو رئیس تعهدات تازه شروع به رسوایی زده بانک قانونگذاران مجلس قانون معرفی به ترویج زنان توانمندسازی جهانی DCCC اهداف خانه GOP اعضای بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس بیشتر (R-Mo.), اعضای تیم تشکر. دیوید قیمتدیوید یوجین PriceFAA رئیس: Coronavirus خطر ‘هیچ بالاتر’ در هواپیما قانونگذاران دموکرات rip کارسون بیش از کاهش بودجه مسکن, سیاست کارسون در coronavirus: نیروی کار است “sugarcoating’ پیام بیشتر (D-N. C.) همچنین یک عضو از تخصیص پنل تمام اعلام کرد که آنها می تواند خود quarantining در نور اخبار در مورد دو تا از همکاران خود را تست مثبت است.

اطلاعیه علامت موج جدیدی از قانونگذاران کمانش برای یک دو هفته ای خود دوره قرنطینه مجموعه به گذشته تا مارس 27. موج اول پس از اخبار بی خانمان است که شرکت کنندگان در آن محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس باعث جمهوریخواهان مجلس نمایندگان از جمله مظنونان حمله به دانشگاه را علامت مراتعMark Randall MeadowsTrump به معرفی راسل Vought به عنوان بودجه دستیار ارشد مجلس خود قرنطينه خارج از فراوانی احتیاط’ تپه صبح روز سه گزارش — Coronavirus آزمون حزبی واشنگتن بیشتر (N. C.) و داگ کالینزداگلاس (داگ) آلن CollinsScalise به خود قرنطینه در پاسخ به Diaz-Balart آزمون جمهوریخواه فلوریدا می شود اولین نماینده مجلس به تست مثبت برای coronavirus دستیار مجلس خود قرنطينه خارج از فراوانی احتیاط بیشتر (Ga.), که با حضور در این کنفرانس به خود شده است.

تبلیغات

اما روز شنبه مشخص شده یک واقعیت جدید برای ملت نمایندگان مجلس به عنوان دو عضو اعلام کرد در همان روز که آنها تا به حال آزمایش مثبت: دیاز-Balart و Rep. بن مکآدامز (D-یوتا).

دیاز-Balart گفت که او برای اولین بار احساس علائم در حال توسعه در شنبه شب از جمله سردرد و تب است.

روز قبل از او از سوی مجلس نمایندگان رای گیری با همکاران خود در اواخر شب پس از خانه و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رفت و به عقب و جلو در مذاکرات قانون در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

فلوریدا جمهوریخواه با صدور بیانیه ای بیان کرد که او “احساس بسیار بهتر است” در حالی که تاکید بر جدیت دنبال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) دستورالعمل برای اجتناب از ابتلا و یا گسترش بیماری است.

McAdams, یک عضو از میانه سگ آبی ائتلاف نیز چهارشنبه اعلام کرد که علائم خود را آغاز کرده بود در طول تعطیلات آخر هفته.

“عصر روز شنبه پس از بازگشت از واشنگتن دی سی من توسعه یافته خفیف علائم سرد مانند,” McAdams نوشت: در بیانیه ای. او اضافه کرد که او رفت و به انزوا اما “علائم بدتر می شود.”

“من یک تب و سرفه خشک و زحمت کشیده تنفس و من باقی مانده خود قرنطینه” McAdams گفت.

دیگر سگ آبی اعضا باید پس از اعلام کرد که آنها خود quarantining.

“جمعه گذشته من در تماس با یک عضو کنگره که آزمایش مثبت برای COVID-19. در مشاوره از حضور پزشک از کنگره ایالات متحده و خارج از فراوانی احتیاط من خواهد بود خود quarantining تا جمعه, مارس 27 سال 2020” Rep. استفانی مورفیاستفانی MurphyOvernight دفاع: پنتاگون curtails بیشتر تمرینات بیش از coronavirus | خانه عبور می کند جنگ ایران و قدرت های اندازه گیری | حمله موشکی بازدید عراق پایگاه با سربازان ایالات متحده تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط APTA – Dems تجمع به بایدن طرف در سه شنبه شب ایران کست ساندرز به عنوان 2020 boogeyman بیشتر (D-Fla.) گفت: در بیانیه ای که اواخر روز چهارشنبه.

اثر دومینو از خود قرنطینه اطلاعیه به احتمال زیاد در بخش با توجه به تلاش های شدید از خانه پزشک را که کار کرده به تعیین با آنها اعضای آلوده شده اند در تماس قبل از اینکه علائم خود را شروع به توسعه.

عفونت از دو عضو مجلس نمایندگان فرستاده تکان اضطراب از طریق کاپیتول هیل اضافه کردن فشار بیشتر به اقدامات احتیاطی.

یک روز پس از اطلاعیه ها, خانه, رهبر اکثریت Steny HoyerSteny همیلتون HoyerThe هیل کمپین گزارش: فرماندار اوهایو پشت تعویق انداختن سه شنبه اولیه قانونگذاران مجلس به طور نامحدود به تعویق انداختن بازگشت به واشنگتن لیبرال گروه پشت رقیب را به Hoyer بیشتر (D-Md.) نشان داد که پایین اتاق در حال حرکت بود به تنظیم رای گیری روش به منظور کمک به جلوگیری از گسترش بیشتر این کوروناویروس.

“سهم من از نگرانی بسیاری از اعضا در مورد تعداد اعضای خانه طبقه در هر زمان. بنابراین من انتظار دارم که خانه را تنظیم کنید ما رای گیری روش به دنبال CDC توصیه” هویر اعلام و اضافه کرد که آنها را نه به طور کامل تصمیم گرفت چه این تغییرات خواهد بود فقط رتبهدهی نشده است.

Hoyer اشاره کرد که او قصد ندارد به خانه بازگشت به جلسه تا اعضای به نام برای رای دادن در قطعه سوم از قانون با هدف پاسخ به تاثیر اقتصادی همه گیر که معرفی شد در سنای آمریکا پنج شنبه شب توسط رهبر اکثریت میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellFlorida جمهوری خواه می شود اولین نماینده مجلس به تست مثبت برای coronavirus پول: سنا می فرستد coronavirus بسته کمک به ناروا | قانونگذاران مسابقه به پیش نویس بعدی محرک | سهام با شیب دار از دست می دهد | وزارت خزانه داری ارائه می دهد راهنمایی در مورد تعویق انداختن پرداخت مالیات مک کانل طول می کشد کمر از سوم coronavirus لایحه بیشتر (R-Ky.).

در حال رشد وجود دارد خواستار رهبران مجلس نمایندگان و سنا به تغییر مجلسی, قوانین و اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری در میان شیوع هر چند که ایده شده است ملاقات با برخی از مقاومت است.

تبلیغات

“در. فرد است. رای گیری. باید. بود. تجدید ایم” دانشجوی سال اول Rep. دبی Mucarsel-پاولدبی Mucarsel-PowellHouse قانونگذاران نگاه به tamp پایین وحشت آمپر تا پاسخ تلاش های خود را در مناطق پنج آمریکای لاتینی که می تواند بایدن را در حال اجرا همسر اوباما نتواند به غلبه بر رویه مانع نیاز به آوردن قطعنامه در محکومیت ساندرز به طبقه بیشتر (D-Fla.) در شب چهارشنبه. “برای ایمنی از جوامع ما در طول این اورژانس ما باید قادر به قانونگذاری از ما بکنه.”

از روز شنبه وجود دارد حداقل 10,822 مردم در ایالات متحده آمریکا با coronavirus پوشا تمام 50 ایالت و همچنین واشنگتن دی سی و سه از مناطق ایالات متحده به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده از این بیماری همه گیر.

Coronavirus خطرناک تر است به افراد با پزشکی پیش شرط و افراد مسن. و حدود یک سوم از کنگره می افتد به گروه سنی که بیشتر در معرض خطر است با متوسط سن اعضای مجلس در 58 و متوسط سن سناتورها در 63.

تغییرات در کاپیتول هیل شروع به اتفاق به عنوان ویروس به گسترش از ساحل به ساحل به منظور محافظت از اعضای هیات خبرنگاران و دیگر کاپیتول هیل کارکنان.

محدودیت های جدید بودند به محل قرار در هفته گذشته از جمله منع تورهای — دو عضو و یا کارکنان-led — تا آوریل است. اعضای عمومی مسدود شد و از ورود به کنگره و دفتر آن ساختمان, مگر اینکه آنها در کسب و کار رسمی. و خبرنگاران اگر آنها هنوز هم تصمیم به رفتن به کاپیتول هیل شروع به اجرای اجتماعی-فاصله گرفتن توصیه های این هفته ایستاده شش پا به غیر از نمایندگان مجلس و دیگر چهره های سیاسی.

چنین احتیاطی باقی می ماند در استفاده به عنوان مجلس سنا کار می کند این هفته به تصویب مرحله سوم از یک بسته محرک برای جلوگیری از اقتصاد از کاهش به یک رکود اقتصادی میان شیوع.

—Juliegrace Brufke کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>