بانوی اول Melania TrumpMelania TrumpTrump دوباره تست منفی برای coronavirus Melania Trump صحبت می کند با کانادا بانوی اول پیروی از او coronavirus بازیابی انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus بیشتر تشویق آمریکایی ها به پوشیدن ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus پس از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) صادر شده چنین توصیه در روز جمعه.

“به عنوان آخر هفته روش من بپرسید که هر کس را اجتماعی فاصله & پوشیدن ماسک/در صورت پوشش به طور جدی. [COVID -19] یک ویروس است که می تواند به هر کسی – ما می تواند به توقف این با هم.”

تبلیغات

او توییت آمد و در مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMilitary پرسنل رسیدگی به کروناویروس بیماران در امکانات در NYC New Orleans و دالاس نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS راحتی است و در مجموع از 20 بيمار: گزارش Fauci می گوید که همه کشورها باید stay-at-home سفارشات بیشتر اعلام کرد دولت او بود توصیه آمریکایی ها پوشیدن ماسک های خانگی یا پوشش صورت اما تاکید کرد و آن را “داوطلبانه” و افزود: “من انتخاب نمی به آن را انجام دهد, اما برخی از مردم ممکن است بخواهید به آن را انجام دهید و این خوب است.”

جدید CDC توصیه علائم برگشت از آن ارشاد در ابتدای شیوع هنگامی که آن را در پیشنهاد افراد سالم لازم نیست به پوشیدن ماسک به دلیل آن را نمی خواهد آنها را از ابتلا به بیماری است. اما تحقیقات جدید نشان داده است که ویروس طولانی برای ساعت ها در هوا پس از آلوده مردم و سرفه و عطسه و یا حتی صحبت می کنند.

هدایت توصیه می کند استفاده از ماسک در مناطق که در آن coronavirus به سرعت در حال گسترش. مقامات هشدار داده اند هر چند که ماسک صورت باید به عنوان یک “مصنوعی حس حمایت” هشدار داد که اگر شما را لمس قسمتهای دیگر صورت خود را در حالی که با پوشیدن ماسک یا دقیق نیست در مورد شستن دست ها در هنگام از بین بردن, ماسک, ویروس هنوز هم می تواند گسترش.

تبلیغات

“مهم ترین چیز این است اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست های خود را” دکتر دبورا Birx گفت: در این هفته. “و ما نمی خواهیم مردم را به دریافت کننده های مصنوعی حس حفاظت از آنجا که آنها در پشت یک ماسک. چرا که اگر آنها در حال دست زدن به چیزهایی که به یاد داشته باشید و چشم خود را در ماسک — بنابراین اگر شما در حال لمس کردن چیزها و سپس دست زدن به چشم خود شما در معرض خود را در همان راه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها به نظر می رسد برای فروختن CDC توصیه در کاخ سفید coronavirus نیروی کار مطبوعاتی روز جمعه گفت که او نمی تواند با پوشیدن یکی چون “من احساس خوب است.”

“من فقط نمی خواهم به انجام این کار. من نمی دانم. به نحوی نشستن در دفتر بیضی پشت که مصمم میز بزرگ مصمم میز من فکر می کنم و با پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه. من آن را نمی بینم برای خودم,” او گفت:, و اضافه کرد: “شاید من تغییر ذهن من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de