بانوی اول Melania TrumpMelania TrumpUK نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن میلیون نفر در مرکز کندی بودجه در coronavirus محرک Budowsky: رئیس جمهور تهمت ملاقات با همه سابق رئیس جمهوری بیشتر صحبت با تلفن پنج شنبه با سوفی Grégoire ترودو همسر نخست وزیر کانادا جاستین ترودوجاستین Pierre جیمز TrudeauThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن: بعد از چند هفته در حال رفتن به خشن Snowbirds در برزخ به عنوان coronavirus upends برنامه سفر تهمت می گوید پرنس هری, Meghan Markle باید پرداخت خود را برای امنیت در صورت حرکت آنها به ما بیشترو چند روز پس از او اعلام کرد او بهبود از coronavirus.

بانوی اول “ابراز آرزوهای خوب برای خانم Grégoire ترودو خوب بهداشت و درمان پس از بهبود او از COVID-19 ماه گذشته و مجددا بر او درک عمیق برای ادامه همکاری بین ایالات متحده و کانادا برای رسیدگی به چالش های بی سابقه ای مربوط به این بیماری همه گیر” با توجه به بیانیه صادر شده از سوی کاخ سفید.

Grégoire ترودو گفت: او از بهبود COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus پس از آن آشکار شد که او آزمایش مثبت در مارس 12. نه نخست وزیر و نه فرزندان خود را نشان داد علائم ویروس و خانواده شده است خود جدا.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden کمپین: مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون سابق رئیس جمهور خواهد شد که تماس تلفنی در مورد کوروناویروس Esper: پرسنل نظامی می تواند کمک به درمان coronavirus بيماران اگر فشار می آید به پرتاب’ شومر خواستار نظامی رسمی به عمل به عنوان تجهیزات پزشکی تزار بیشتر اعلام کرد توافق با کانادا در اواسط ماه مارس برای محدود کردن غیر ضروری سفر در سراسر ایالات متحده-مرز کانادا به منظور کاهش گسترش coronavirus که بیمار مردم در 180 کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این محدودیت های مسافرتی آمد تا طی تماس تلفنی بین بانوی اول و Grégoire ترودو در روز پنج شنبه.

“بانوی اول مغلوب ساختن پیشی جستن منتقل اهمیت دو کشور روابط اقتصادی قوی با توجه به های اخیر محدودیت مرزی سفر مربوط به عدم سفر ضروری است در حالی که مرز باز به کارگران ضروری و 1.7 میلیارد دلاری در روزانه در تجارت کالا” کاخ سفید گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im