Melania Trump است ‘پشت صحنه’ اما ‘باور نکردنی با نفوذ’: کتاب

بانوی اول Melania TrumpMelania TrumpEast بال ریپ کتاب گفت Melania Trump renegotiated prenup قبل از حرکت به کاخ سفید تهمت بود با عجله به کاخ سفید در پناهگاه به علت نقض موقت موانع: گزارش یادداشت: ملت نزدیک یک نقطه شکستن بیشتر نقش یک “باور نکردنی نفوذ” نقش در کاخ سفید با وجود اقامت نسبتا سکوت در بسیاری از مسائل با توجه به گزیده ای از کتاب آینده “هنر او معامله: داستان ناگفته Melania Trump” منتشر شده توسط واشنگتن پست.

گزیده ای از کتاب رنگ بانوی اول به عنوان یک برنامه ریز قاطعانه اما در نهایت کم حرف در ساختمان شرق بال.

“Melania بسیار behind-the-scenes اما باور نکردنی نفوذ” شان اسپایسرشان مایکل SpicerEast بال ریپ کتاب گفت Melania Trump renegotiated prenup قبل از حرکت به مجلس فدرال طرح شامل واشنگتن تظاهرات استخدام 7,600 پرسنل: گزارش دموکرات ها معرفی لایحه ای برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت قیام تحت عمل بیشتررئیس جمهور اولین دبیر مطبوعاتی کاخ سفید گفت: نویسنده مریم اردن.

تبلیغات

“او یکی نیست به در و بگو: این فرد استخدام آتش این فرد است.’ اما او اجازه می دهد که رئیس جمهور می دانم که آنچه که او فکر می کند و او را طول می کشد انداز بسیار جدی” او گفت:, و اضافه کرد که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump reschedules تولسا تجمع پس از انتقاد از همپوشانی با Juneteenth نیویورک تایمز تایید انگل اولیه رقیب مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین می گوید: 300,000 بلیط ثبت نام برای آینده رالی مطلب “تمایل دارد با او به توافق برسند.”

اردن می نویسد که Melania Trump در ابتدا خوش آمدید, عنوان بانوی اول و او در تلاش برای تنظیم به زندگی در انظار عمومی و گسترده انتقاد شوهر او همچنان به دریافت خواهید کرد.

این کتاب همچنین اشاره کرد که برای اولین بار در مورد شوهرش سری از اتهام infidelities و رفتار نامناسب نسبت به زنان به عنوان آن شد تا در آینده در گفتمان ملی در طول مبارزات انتخاباتی.

“در هسته من فکر می کنم او یک فرد خصوصی که زمان زیادی را صرف تنظیم به زندگی عمومی” کمپین یک متحد و دوست خانوادگی گفت: در اردن است.

ملانی مغلوب ساختن پیشی جستن که ماند در شهر نیویورک در ماه های بعد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاح شد گزارش تحت فشار را به حرکت به واشنگتن برای آرام کردن رئیس جمهور با مردم که فکر می کردم “او نمی توانست به tweeting به عنوان اغلب و اقدام به عنوان تکانه” اگر او بودند وجود دارد.

تبلیغات

“آن زن! او خواهد شد در پایان از او” توماس باراک تهمت را که ریاست خود را در مراسم تحلیف بود شنید گفت: در یک جلسه صحبت کردن در مورد Melania Trump باقی مانده در نیویورک با توجه به اردن.

“او خیره. او باید با شوهرش. او رئیس جمهور ایالات متحده” او این گزارش گفت:.

منابع گفته اردن که Melania Trump در روند مذاکره با او توافق مالی با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آنها برای اولین بار وارد ، نویسنده اشاره می کند که prenuptial و postnuptial موافقت نامه های مشترک میان مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته زنان به عنوان به خوبی.

Melania Trump گزارش احساس او کمک به رئیس جمهور تهمت موفقیت و لذا حق بیشتر از ثروت خود را. او همچنین در مورد خود جوانترین پسر بارون, که واجد شرایط برای یک سهم عادلانه از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان هنگامی که رئیس جمهور بازنشسته.

در حالی که در شرق بال اردن می نویسد که Melania Trump ایستاده بود زمین خود را در چندین جبهه از جمله هنگامی که آن را به چالش کشیدن رییس جمهور, دختر, Ivanka Trumpایوانا (Ivanka) ماری TrumpTom پنبه دفاع Ivanka Trump بیش لغو سخنرانی: ‘خواب’ critics ‘از بین برد و آن را برای همه’ Ivanka Trump انتشار آماده سخنرانی پس از کاهش یافته است به عنوان ایالتی ویچیتا شروع سخنران تپه 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن به شمار برای بحث برانگیز عکس op در کلیسا DC اعتراض بیشتر که همچنین به عنوان یک سفید, خانه مشاور. Ivanka Trump پیشنهاد تغییر نام “بانوی اول دفتر” “اول خانواده ،

“ایده این است که او نه یک تاثیر بزرگ در دولت این است که فقط مرده گفت:” فرماندار سابق نیوجرسی کریس کریستی (R) که شناخته شده Melania و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گفت: اردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>