Madadi کباب HBO برای حذف ‘بر باد رفته’: ‘آیا این پایان??’

HBO تصمیم به حذف کلاسیک 1939 فیلم “بر باد رفته” از آن جریان خدمات به درگیری میان پلیس-درگیر مرگ جورج فلوید است که باعث خشم و انزجار از روزنامه نگاران سابق از جمله فاکس نیوز و NBC News میزبان madadi.

“ما برای رفتن به جلو و تمام فیلم های که در آن زنان تحت درمان به عنوان اشیاء جنسی بیش از حد ؟ حدس می زنم که چگونه بسیاری از فیلم های ما را ترک کرده اند ؟ آیا این پایان??” کلی به او نوشت 2.4 میلیون دنبالکننده در توییتر.

“OK @hbomax – اجازه دهید این کار را – هر قسمت از ‘دوستان’ نیاز به رفتن در حال حاضر. اگر نه, شما نفرت زنان (& LGBTQ ppl که او نیز نمی کرایه خوبی در “دوستان”). بدیهی است که بازی تاج و تخت به رفتن در حال حاضر” کلی اضافه شده است. “هر چیزی که توسط جان هیوز … وودی آلن و… می تواند در رفتن و… و… و…”

“بازی تاج و تخت” که بود HBO سری پربیننده ترین از همه زمان به پایان رسید و اجرای آن در سال گذشته و برجسته عمدتا سفید شخصیت های.

تبلیغات

هیوز که گذشت در سال 2009 است برای انتقاد تنها شامل سفید, شخصیت, عنوان اتحاد وودی آلن که فیلم نیز به نام جنسیتی در سمت چپ متمایل کرده است.

HBO اضافه شده است که “بر باد رفته” را به جریان آن فروشگاه در برخی از نقطه همراه با یک “بحث در چهار چوب تاریخی خود.”

رسانه های دیگر اعضا نیز وزن در اختلاف است.

“بر باد رفته” برنده ده جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی. ویویان لی برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن و هتی مک دنیل دستگیر بهترین بازیگر نقش مکمل زن تبدیل شدن به اولین آفریقایی-آمریکایی به انجام این کار.

این فیلم بالاترین پرفروش در تمام زمانی که تنظیم شده برای تورم raking در بیش از $3.3 میلیارد دلار با توجه به کتاب رکوردهای جهانی گینس.

تصمیم به حذف “بر باد رفته” می آید به عنوان طولانی مدت در حقیقت مجموعه تلویزیونی “پلیس” کشیده شد و توسط پارامونت تلویزیون پس از 33 سال در هوا.

در سراسر کشور تظاهرات شروع شد و پس از ظاهر سفید مینیاپولیس افسر پلیس زانو در Floyd گردن برای تقریبا ده دقیقه طول بازداشت به عنوان غیر مسلح سیاه مرد گفت که او نمی تواند نفس بکشد. افسر و سه نفر دیگر را از کار اخراج شده و در صورت اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>