مگان مک کین به Joy Behar: “شما بچه ها انجام داده اند شاش-کار ضعیف قانع کننده من است که من باید رای برای حزب دموکرات’

مگان مک کینMeghan مارگریت McCainBehar, مک کین به آتشین ارز بیش 2016 انتخابات در بحث در مورد بلومبرگ مگان مک کین انتقاد Buttigieg برای اعلام آیووا پیروزی: ‘اکثر هزاره حرکت او می تواند’ مگان مک کین انفجار نیویورک تایمز: ‘هر کس در حال حاضر می داند که چقدر شما نفرت’ محافظه کار زنان بیشتر به او گفت: “نمایش” شرکت میزبان Joy Beharژوزفین (شادی) ویکتوریا BeharBehar, مک کین به آتشین ارز بیش 2016 انتخابات در بحث در مورد بلومبرگ Behar به Klobuchar: ‘اگر شما یک مرد شما می تواند بیشتر پیش رو ” مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور ‘باعث’ آغاز بکار در No. 1 در نیویورک تایمز لیست پرفروشترین بیشتر در یک مبادله گرم در روز سه شنبه که او را “انجام داده شاش-کار ضعیف قانع کننده” خود را به رای دادن به یک حزب دموکرات در ماه نوامبر انتخابات.

عقب و جلو می آید به عنوان چهارشنبه آخر دموکراتیک اولیه بحث قبل از نوادا قفقاز خواهد شد از ویژگی های ظاهر برای اولین بار از سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergWhere 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید جاد گرگ: بلومبرگ افزایش بیشتر. جمهوریخواه سابق و تاجر میلیاردر انتظار می رود که تمرکز خود را در سال 2020 رقبا به عنوان او در ادامه به افزایش در پای صندوقهای رای است.

بلومبرگ سنگین انتقاد بیش از گذشته نظر کشف این هفته از جمله برخی که به لحاظ نژادی حساس و دیگران که صدا بی اعتنا از کشاورزان است.

تبلیغات

“اگر دموکرات ها نمی, او را, جمهوری خواهان, خواهد,” مک کین اعلام کرد. “شما می خواهید برای رفتن در برابر [رئیس جمهور] تهمت و شما می خواهید به نگاهی اخلاقی دموکرات? من نمی دانم اگر این مرد در حال رفتن به یکی از شما می توانید شخصیت خود را در برابر.”

پندار و پاسخ با وضعیتی وخیم کردن برخی از حساس دیدگاه تهمت ساخته شده است.

“من نه دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن چون من حمله بلومبرگ!” گفت مک کین. “من قرار است به بلومبرگ یک پاس ؟ نه در این نشان می دهد! نه با این هاست!”

“من می خواهم به می دانم که شما در حال رفتن برای رای دادن. که به شما رای دادن؟” پندار و خواسته در پاسخ.

تبلیغات

“که من رای دادن برای هیچ یک از کسب و کار شما!” مک کین retorted. “اما من هنوز رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن و من به عنوان جهنم مطمئن نیستم رای دادن به رادیو فردا!”

“بنابراین شما در حال رفتن برای رای دادن. بنابراین شما در حال رفتن برای رای دادن. شما در حال رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن و شما در حال رای گیری برای حزب دموکرات. شما گفت که” پندار ضرب گلوله کشته است.

“شما می دانید, شما بچه ها انجام داده اند شاش-کار ضعیف قانع کننده من است که من باید رای برای یک دموکرات” مک کین پاسخ داد: به عنوان همکار شرکت میزبان گلدبرگ WhoopiWhoopi GoldbergMeghan مک کین انفجار نیویورک تایمز: ‘هر کس در حال حاضر می داند که چقدر شما نفرت’ محافظه کار زنان گلدبرگ Whoopi در مبارزه با مگان مک کین: “گاهی اوقات آن را خاموش می رود ریل’ مگان مک کین پس از رویارویی با گلدبرگ Whoopi: ‘من نمی تواند آرام’ بیشتر سرعت برش به شکست تجاری.

بلومبرگ ، 78 واجد شرایط برای چهارشنبه بحث پس از انتشار جدید NPR–PBS NewsHour–Marist نظرسنجی اوایل روز سه شنبه.

“مایک است که به دنبال به جلو به پیوستن به دیگر نامزدهای دموکرات در مرحله ساخت مورد که چرا او را بهترین نامزد برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpRussian تحریم خواهد بومرنگ متحده شهرستانها تجدید نظر مشوق های مالیاتی پس از آمازون HQ2 واکنش یک روز رئیس جمهور دیدگاه در طبیعت از مطبوعات آزاد تر و متحد کردن کشور” بلومبرگ است مدیر کمپین کوین Sheekey در بیانیه ای گفت:. “این فرصت را به بحث در مورد خود را قابل اجرا و دست یافتنی برنامه ای برای چالش های پیش روی این کشور است که بخش مهمی از مبارزات انتخاباتی روند.”

تبلیغات

این NPR-PBS NewsHour نظرسنجی در ایالت برنی ساندرزسناتور SandersJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید تر (I-Vt.) در بالا با 31 درصد حمایت در سراسر کشور به دنبال بلومبرگ با 19 درصد 15-نقطه پرش از همان نظرسنجی در ماه دسامبر.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید بیشتر می شود 15 درصد حمایت در این نظر سنجی 9-نقطه قطره از دسامبر.

نوادا در قفقاز هستند برای شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>