مگان مک کین ریپ Blagojevich عفو: او “مانند swampiest باتلاق موجود در جهان’

مگان مک کینMeghan مارگریت McCainMeghan مک کین به Joy Behar: “شما بچه ها انجام داده اند شاش-کار ضعیف قانع کننده من است که من باید رای برای حزب دموکرات’ Behar, مک کین به آتشین ارز بیش 2016 انتخابات در بحث در مورد بلومبرگ مگان مک کین انتقاد Buttigieg برای اعلام آیووا پیروزی: ‘اکثر هزاره حرکت او می تواند’ بیشتر در روز چهارشنبه با انتقاد از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCensus اداره صرف میلیون ها نفر در آگهی مبارزات انتخاباتی برای کاهش ترس در حذف تابعیت سوال بلومبرگ کمپین: اولیه است دو طرفه نژاد با ساندرز سناتور دموکرات در دیدار با وزیر امور خارجه ایران بیشتر برای رفت و آمد راد Blagojevich را حکم زندان خواستار سابق فرماندار ایلینوی “به swampiest باتلاق موجود در جهان است.”

“من نمی خواهم این روند است. من در واقع فکر می کنم باید وجود داشته باشد یک استاندارد بالاتر برای عفو” مک کین گفت: در ABC “،”

“راد Blagojevich, در میان چیزهای دیگر او را متوقف بودجه برای بیمارستان کودکان. و من فکر می کنم اگر شما messing اطراف با کودکان بیمار در یک بیمارستان و کمک های مالی برای کودکان, بیمارستان یادبود در شیکاگو در واقع او برگزار شد تا 8 میلیون دلار بودجه افزایش یابد که به من مانند پایین پایین پایین,” او اضافه شده است.

تبلیغات

“و اگر شما تمام پیام این است که” تخلیه باتلاق من در برابر باتلاق موجودات,’ میله Blagojevich است مانند swampiest باتلاق موجود در جهان است. منظورم این است که او اساسا یک تمساح” مک کین ادامه داد.

“بنابراین من نمی فهمم چرا [تهمت] را عفو یک مرد که تا به حال — آن را فقط در برابر پیچ چه اخلاقی حق,” او اضافه شده است. “آن می رود در برابر سیاسی خود پیام.”

تبلیغات

این دیدگاه از مک کین پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا بخشش به 11 نفر از جمله Blagojevich, باعث واکنش شدید از صاحب نظران از هر دو طرف راهرو. این دموکرات خدمت شد و در 14 سال حکم پس از محکومیت خود را در فدرال به اتهام فساد مالی مرتبط در بخش, برای پر کردن رئیس جمهور سابق باراک اوباما, باراک حسین ObamaScarborough: رسانه ها ‘تکرار طوطی وار’ تهمت اقتصاد زمانی که اوباما ‘بسیار قوی تر شد’ برگ برنده مذاکرات در نظر گرفتن اعتبار برای اقتصاد قوی در دنباله: دموکرات ها به طرح چکش مغلوب ساختن پیشی جستن در امنیت اجتماعی و مدیکر بیشتر‘s سابق آمریکا صندلی در سال 2008.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که او تبدیل Blagojevich این حکم خواستار آن را “مضحک است.”

“من رفت و آمد [Blagojevich] در جمله. بنابراین او قادر خواهید بود برای رفتن به خانه با خانواده اش پس از گذراندن هشت سال در زندان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این فوق العاده قدرتمند و مسخره جمله در نظر من و به نظر بسیاری از دیگران است.”

Blagojevich خدمت کرده بود در حدود نیمی از دوران محکومیت خود را قبل از اینکه منتشر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>