Megha پریا Sunil از کرالا انتشار اولین فیلم کوتاه در مورد یک دختر جوان که جرات نداره به رویای بزرگ

اگر چه Megha پریا Sunil است بیشتر علاقه هیجان انگیز و رمز و راز فیلم, او اولین مالایالام فیلم کوتاه Meghaمی افتد کاملا متفاوت ژانر است.

فیلم, نوشته, کارگردانی شده و ویرایش شده توسط او در مورد یک دختر جوان که نادیده naysayers و رسیدن به رویای خود را از تبدیل شدن به یک فضانورد. 15 دقیقه فیلم گلوله به طور کامل در تریواندروم در یوتیوب منتشر شده در آوریل 8 و اتحاد به دست آورد بیش از 7,120 نمایش و شمارش.

Megha Priya Sunil

“ساخت یک فیلم کوتاه از خود من است رویای من. به عنوان من از زندگی روزمره خسته کننده من تصمیم گرفتم تا در نهایت به عمل بر یک داستان موضوع در ذهن من بود می گوید:” Megha پریا دوم-سال روزنامه نگاری در دریا Ivanios کالج.

پس از تبدیل این ایده به یک اسکریپت آن را بخواند او را به Anathakrishnan Prakash یک از دوستان او که حاضر به انجام فیلمبرداری. Megha که عمل در انتقالیک فیلم کوتاه توسط Krishnanunni Mangalath و آقا Oru ورق های اضافی توسط Keerthan دینش می گوید که بسیاری از بازیگران برای Megha بودند از انتقالدر حالی که خدمه بودند دانش آموزان از کالج خود را. “این ممکن است یک تازه کار تیم و من خوش شانس هستم که پدرم CK Sunil که حمایت از اهداف من در زندگی توافق برای تولید فیلم است. فیلم به ضرب گلوله کشته شد بیش از سه آخر هفته با بودجه ₹8,000.”

Saranga H (as the young Megha) and Krishna Kanth in a scene from the short film Megha

Saranga ثانیه (به عنوان جوان Megha) و کریشنا Kanth در یک صحنه از فیلم کوتاه Megha | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

به عنوان او هیچ تجربه قبلی در حال ویرایش Megha پریا از آموخته های مختلف آموزش های آنلاین و سالمندان در کالج. “به همین دلیل من می خواستم به یک فیلم کوتاه است چون من می خواهم برای تبدیل شدن به یک ویرایشگر فیلم. من شیفته چگونه یک ویرایشگر می خام فیلم هایی و تکه آنها را با هم برای ایجاد یک فیلم زیبا. ویرایش جهان است که هنوز هم یک مرد سنگر و استحکامات با فقط یک تعداد انگشت شماری از زنان در این زمینه است. من امید به تغییر است. Megha است برای کسانی که جرات به رویای بزرگ و من امیدوارم که آنها را با الهام از فیلم من است. اگر یک دختر روستایی می تواند یک روز راه رفتن بر روی ماه را هر کسی می تواند تحقق بخشیدن به هدف خود در زندگی اگر آنها قلب و روح خود را در آن می گوید:” 20 سال است.

Megha پریا در حال حاضر ارسال فیلم های کوچک در زندگی روزمره در این مستند دوره Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>