دیدار با ژنرال بعدی 2020 طراحان

بسیار وجود دارد شما می توانید بگویید که در مورد یک طراح از خود Instagram خوراک. اما اگر آنها یک Lakme نسل بعدی برچسب آن را آسان تر است برای اتخاذ یک تصمیم یک هیئت منصفه از خریداران ویراستاران و مشاوران نقد و بررسی مجموعه و سپس بهترین را انتخاب کنید از بسیاری. و از آنجا که برنامه آغاز به کار در سال 2006 ما معرفی کنید امثال Aneet Arora, راهول میشرا Nachiket Barve و Masaba Gupta.

آن را نیز یک فرصت برای طراحان به انگلیسی توسط کارشناسان صنعت و ساخت یک شبکه بین المللی از تماس با ما. جایزه بزرگ این باند نشان می دهد — سرمایه گذاری خود را می رود تنها به ایجاد لباس. (تحت دسته دیگر مانند ظهور طراح شکاف هزینه می تواند بیش از ₹3 لاخ به علاوه مالیات.) اما در آن 29th, چاپ آنها ارائه هر چیزی بیشتر است ؟ زمان مربی سابینا چوپرا می گوید: “در این فصل ما تا به حال یک انتخاب جدید روند در محل که شامل مصاحبه ها و سخنرانی های کوتاه شده طراحان.” قبلا متقاضیان ارسال خواهد خود را در فرم های تکمیل شده و برخی از نمونه لباس بر اساس آن داوران خود را انتخاب.

چوپرا ایجاد مربیگری برنامه بر اساس “طراحی, ارائه, زنده ماندن این مجموعه مدل های کسب و کار خرده فروشی و دادن یک درک کلی از صنعت مد”. چهار طراحان در این سال نسخه موافقم که مکالمات اقتصاد از صنعت است که در حال حاضر بسیار متمرکز بر همکاری و خرده فروشی در سیستم عامل رسانه های اجتماعی — شد کلید درک خود را در بازار. چند طراح فروشگاه تور نیز مرتب برای طراحان. “این به آنها این شانس را به تعامل با صاحبان خرده فروشی به امن بازخورد زمان واقعی به عنوان آنها آماده به صورت کامل راه اندازی” او می افزاید.

با این جنبه های جدید در هیئت مدیره چهار نسل بعدی طراحان بحث را به آخر هفته مورد انتظار از آنها در تاریخ 12 فوریه در نشان می دهد در بمبئی.

AKHL by Akhil Nagpal

AKHL توسط Akhil Nagpal

AKHL توسط Akhil Nagpal

Repurposed مازاد تک رشته نخ استفاده می شود برای گلدوزی

“به عنوان یک طراح جوان آن است که غیر ممکن است برای گفتن که شما 100% پایدار است. اما شما همچنین می توانید چشم پوشی از بحران تغییرات آب و هوایی پس از آن ضروری است برای انجام آنچه شما می توانید می گوید:” دهلی نو-طراح بر اساس. 28 سال کار کرده با طراحان Manish Arora و Amit Aggarwal قبل از راه اندازی برچسب خود را در ماه ژوئن 2019. Nagpal برای اولین بار معرفی شد به تک رشته نخ در طول دوره خود را در مرکزی سنت مارتین کالج هنر و طراحی. “در حالی که بازدید از روستاهای ماهیگیری در ماهاراشترا ما آمد در سراسر این درهم نخ است که نمی تواند مورد استفاده برای ایجاد شبکه خواهد بود و دور انداخته شده در محل های دفن زباله. ما رنگ و استفاده از آنها را به هم قلاب دوزی و ایجاد ساختار پوشاک,” او توضیح می دهد. او خواهد شد نمایشگاه هر دو pret (₹10,000 ₹35,000) و مدل (بیش از ₹75,000).

ALL2DEFY by Ananya Modi Jain

ALL2DEFY توسط Ananya مودی Jain

ALL2DEFY توسط Ananya مودی Jain

برگشت شهری با پوشیدن فراگیر پیام

پس از یک BFA در لباس زنانه از پارسونز در نیویورک و کارشناسی ارشد در لوازم لوکس طراحی و مدیریت از Istituto Marangoni میلان, Jain هند ریشه برنده شد. “‘ساخته شده در هند’ محصولات من شد ماموریت می گوید:” دهلی بومی که در حل و فصل شهری پوشیدن برای تو رفتگی در دیوار, برچسب, به راه انداخته شد که در سال 2018 است. “این برای من مهم است به منظور توسعه یک نام تجاری قوی زبان با الهام از فرهنگ جوانان — زبان ویژه که ما استفاده میکنیم و آزادی بیان است که ما را تشویق کنند. فرم تابع wearability و برگشت بسیار مهم برای مشتریان امروز به عنوان آنها می خواهند فوق العاده راحت است که آسان برای پوشیدن و می شود مدل دهید در راه های مختلف. ما شوخ, گرافیک, دمدمی چاپ و منحصر به فرد گلدوزی کمک به ما فشار کاهش و سایه ها در یک جهت جدید” می افزاید: 26 سال است. برای قطره جدید, ‘بیدار شد مثل این” او به ارمغان می آورد همه آب و هوا مجموعه با استفاده از طیف وسیعی از بافته و گره پارچه با برگشت outerwear. از ₹4000 ₹18,000.

C H A N D R I M A by Chandrima Agnihotri

C H A N D R I M A توسط Chandrima Agnihotri

C H A N D R I M A توسط Chandrima Agnihotri

آلی کالا پنبه و پارچه های بافته شده توسط بافندگان از Bhujodi روستا در بوج

“با الهام از سبک متمایز از گلدوزی های انجام شده توسط صیفی جات جامعه کوچ است که بر اساس صلیب کوک برای اولین بار من در LFW مظهر غنای فرهنگی هند است. این تکنیک های آلی کالا پنبه منابع به طور مستقیم از بافندگان در بوج ترکیب با توری cutwork به منظور ایجاد جهانی تجدید نظر شود. ما همچنین با استفاده از نخ ابریشم گلدوزی و طناب کار در الگوهای هندسی برای boho شیک نگاه و پارچه های بافته شده توسط بافندگان از Bhujodi روستا در بوج برای جزئیات می گوید: “28 ساله از دهلی نو. این NIFT فارغ التحصیل مشغول به کار با امثال Rohit بال و ابو Jani-Sandeep Khosla قبل از شروع او eponymous لباس زنانه برچسب 2019. “رفتن به جلو ما می خواهیم به گسترش جای پای ما به چند نام تجاری لوکس فروشگاه ها با کلید تمرکز بالا بودن مد است که آن نیز با دوام و تجاری,” او می گوید. از ₹15,000 به سمت بالا.

GRAINE by Mannat Sethi and Harshna Kandhari

GRAINE توسط Mannat Sethi و Harshna Kandhari

GRAINE توسط Mannat Sethi و Harshna Kandhari

Graine فلسفه محدوده از مسئول طراحی به contemporising سنتی مفاهیم. برای اولین در LFW این دو طراح از دهلی نو به ارمغان می آورد “یک هزاره را در یک سنتی هندی barfiتعریف شده توسط متمایز فرم و بافت”. پارچه مانند پارچه کتانی, خرد gotawaxed شفاف لایه بندی, پارچه جناغی و محض organza ایجاد یک فعل و انفعال از بافت بر روی باند فرودگاه. “همچنین شما می خواهد pleats مندی حجم در شلوار و لباس تاکید necklines دو لایه باد رها کردن شانه ها… مراقب سطح جزئیات: دوباره با هدف لاستیک لاستیک است که دقت برش و دوزی توسط زری صنعتگران. این bakhiya کوک و mukaish tilla داده می شود مدرن ترجمه بیش از حد” می نویسد: Sethi در ایمیل. از ₹15,000 به 55,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر