شصت و نه ساله Radhamani اما از Thoppumpady در نزدیکی فورت کوچی به نظر می رسد بیشتر زیاده من از کسی که مجاز به رانندگی با 11 خودرو در کلاس. او می تواند یک بیل مکانیکی لودر و جرثقیل; رانندگی جاده غلتکی, تراکتور, تریلر, تریلر (برای ظروف) اتوبوس و کامیون. او همچنین دارای چهار چرخ و سه چرخ و دو چرخ مجوز.

Radhamani است که شاید یکی از اولین زنان در کرالا برای به دست آوردن یک وسیله نقلیه سنگین مجوز. او خود را برای اولین بار برای هر دو اتوبوس و کامیون در سال 1988 تشویق شوهرش که آغاز شده از A-Z رانندگی مدرسه در Thoppumpady در 1970s. سپس سوار یک اتوبوس از Thoppumpady به Cherthala, 33-عجیب و غریب کیلومتر که در آن وسایل نقلیه سنگین مرجع صدور مجوز استوار بود در آن زمان. “من تا به حال من, شوهر, تلویزیون بارگاه همراه من بود ترس از رانندگی اتوبوس. آن را مانند هر وسیله نقلیه دیگر در کنار من رانندگی پس از یادگیری چگونه به,” او می گوید.

نقطه از Arookutty نزدیکی کوچی او آمد به Thoppumpady به عنوان یک جوان 17 ساله و عروس. “من کلاس 10 نتایج اعلام شد و پس از من به اینجا آمد” او می افزاید: با خنده. شوهرش در گذشت در سال 2004 و پس از او شده است در راس رانندگی که او اجرا می شود با دو پسر و دختر و نوه. او هنوز هم تعداد شوهرش او را به عنوان بزرگترین حمایت بیان کرد “همه این ممکن است به دلیل از او.”

به منظور اجرای یک مدرسه رانندگی است و موظف است که صاحبان مجوز برای وسایل نقلیه آنها آموزش دهد. اگر چه Radhamani نیازی به درایو هر یک از این او به عنوان بخشی از به طور منظم آموزش تیم های رانندگی خود را به مدرسه او می شود به استفاده از مهارت های خود را یک بار در زمانی که او در زمین به انجام تظاهرات برای دانش آموزان است.

آموزش رانندگی

اولین خودرو Radhamani آموخته به رانندگی یک ماشین است که برای او یک مجوز به عنوان یک زن 30 ساله در سال 1981. بعد زمانی که بارگاه تصمیم به آموزش دانش آموزان چگونه به رانندگی وسایل نقلیه سنگین به عنوان ذینفعان Radhamani می گوید او هم تا به حال به یاد بگیرند. “یادگیری و یا گرفتن یک مجوز است و نه دشوار است. شما در حال تدریس چه شما فقط به دنبال دستورالعمل,” او می گوید. اما او اذعان می کند که آیا پیدا کردن رانندگی ظرف تریلر به چالش کشیدن. “این آسان نیست وسیله نقلیه خود را به مانور به خصوص دشوار است معکوس آن را,” او می گوید. “من رانده اند بسیاری از این وسایل نقلیه در مسیر رانندگی” او اعتراف می کند.

که یک وسیله نقلیه است که او سعی نمی کند? جرثقیل برج ، “آن بسیار بالا وجود دارد کاملا چند گام برای رسیدن به کابین به بالا رفتن از آن آسان است به خصوص در ساری,” او می گوید. او ساری نیز آن را دشوار است به یاد بگیرند که چگونه به دوچرخه سواری. “من هرگز به اطراف کردم به یادگیری دوچرخه سواری. دوچرخه سواری در ساری یا دامن آسان نبود در روز: بانوان دوچرخه نبود رایج و آموزش آن در یک چرخه با نوار نیست درخواست تجدید نظر به من,” او می گوید.

Radhamani Amma is at ease with most heavy vehicles

Radhamani اما در سهولت با اکثر وسایل نقلیه سنگین | عکس های اعتباری: Thulasi Kakkat

با وجود اینکه قادر به سر و صدا در یک کامیون Radhamani کردم او دو چرخ نسبتا دیر در سال 1993 اما آن را به سرعت تبدیل به مورد علاقه خود را در حالت از حمل و نقل. او هنوز هم خود روروک مخصوص بچه ها در همه جا. “در آن زمان اتومبیل خواهد بود برای درس های رانندگی و من خواهد بود گیر کرده است. شوهر من خریداری یک روروک مخصوص بچه ها و گفت: هر کس که آن را معدن به تنهایی. من از آن است که راحت ترین وسیله حمل و نقل. من این ماشین تنها در صورتی که من نیاز به, اما من ترجیح می دهم دو چرخ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im