دیدار Achintya کریشنا, بنگلور, نوجوان basketballer هدف برای NCAA موفقیت

Achintya کریشنا, 17, ندارد دراماتیک داستان چگونه او را به بسکتبال است. او بلندترین در کلاس های خود. او باز به تلاش های مختلف ورزشی است. بنابراین او معلم تربیت بدنی در تیپ مدرسه در بنگلور پیشنهاد بسکتبال.

آن زمان فقط یک کمپ تابستانی برای کریشنا به پرشور در مورد بازی. سه سال پیش او را ترک خانواده و دوستان و زادگاه به آموزش در انجمن ملی بسکتبال (NBA) آکادمی در Noida. او یکی از اولین 21 چشم انداز انتخاب شده به مراسم تحلیف دسته ای از NBA آکادمی در سال 2017.

کریشنا ممکن است یک نابغه با برکت طبیعی مهارت های بسکتبال. اما او به نظر می رسد مانند یک هوشمند و اختصاصی یادگیرنده. تاد دروازه قدرت و مطبوع مربی در آکادمی در Noida گفت: NBA.com سال گذشته “او در آمد و ناب فقط نور بسیار سبک. آن است که رفتن به در حالی که برای او در وزن قرار دهید.”

پس کریشنا شروع به کار بر روی بهبود قدرت خود را. “من شروع به benching در 12. در حال حاضر من می توانید انجام دهید 25 هر دست” او گفت: NBA.com.

این نوجوان در زمان در حالی که به acclimatise به آکادمی زمانی که او پیوست. “این بسیار دشوار است به دور از خانواده و دوستان” او می گوید: بیش از تلفن. “اما مردم در آکادمی واقعا خوب بودند و حمایتی. شما اختصاص داده خواهد شد یک شریک ارشد هنگامی که شما وجود دارد. و من ارشد به من خیلی کمک کرد. این بازی سرگرم کننده و یادگیری با همه آنها را.”

کریشنا در بنگلور به صرف خود پایان مدت استراحت. در روز پنج شنبه او تعامل از طریق NBA آکادمی هند Instagram صفحه با نه تا 12 ساله بازیکنان مورد تجربه خود را به عنوان یک دانش آموز-ورزشکار در آکادمی.

کریشنا با پیشرفت او ساخته شده است که در بسکتبال سفر. در ماه ژوئن گذشته به او کمک هند برنده U16 صبا مسابقات قهرمانی بسکتبال 2019. او همچنین به نمایندگی NBA آکادمی هند در NBA بازی آکادمی برگزار می شود در ایالات متحده است.

با وجود بالا بودن سطح آموزش بسکتبال در آکادمی کریشنا نگه داشته است تا عملکرد خوبی در دانشگاهیان — او به ثمر رساند 96 % در CBSE دهم استاندارد بررسی هیئت مدیره در سال گذشته است.

“من می خواهم به انجام به خوبی در 12th درجه بیش از حد, بنابراین من می توانید به خوبی دریافت بورس تحصیلی برای تحصیل و آموزش در آمریکا و بازی در NCAA (National Collegiate Athletic Association) مسابقات بسکتبال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>