معاینات پزشکی قوانین تیراندازی پلیس از Rayshard بروکس یک قتل

پلیس تیراندازی از Rayshard بروکس, گزارشی مردی که کشته شده توسط پلیس محلی پس از اینکه دریافتند خواب در یک درایو از طریق در یک وندی در آتلانتا رد شده یک قتل در شهرستان Fulton دفتر معاینات پزشکی گفت.

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز دفتر گفت: در انتشار یکشنبه که بروکس پس از درگذشت حفظ “دو زخم گلوله از پشت او است که ایجاد ارگان آسیب و از دست دادن خون.”

تپه رسیده به نظر در اواخر یکشنبه.

بروکس درگذشت در سن 26 روز جمعه در مدت کوتاهی پس از او شد در خواب در یک درایو از طریق خارج از محلی وندی. در فیلم گرفته شده بعد از پلیس وارد رستوران در پاسخ به شکایت افسران می تواند دیده می شود به Rayshard یک آزمون هوشیاری.

تبلیغات

پس از بروکس موفق آزمون گرجستان دفتر تحقیقات (GBI) گفت: ماموران پس از آن اقدام به بازداشت او را. در طول بازداشت بروکس دیده می شود می تواند با تلاش ماموران و یک در زمان خود تیزر.

“شاهدان گزارش می دهند که در طول مبارزه مرد موضوع برداشت شد و در اختیار تیزر” این GBI گفت: در انتشار جزئیات پلیس-درگیر تیراندازی. بروکس بود به ضرب گلوله لحظات پس از او به نظر می رسد به فرار.

این GBI بروکس گفت: تبدیل و با اشاره تیزر در این افسر قبل از تیراندازی افسر بروکس.

“مرد موضوع منتقل شد به یک بیمارستان محلی که در آن او پس از عمل جراحی” دفتر گفت.

تیراندازی کرده که به موجب تظاهرات در آتلانتا در روز است که به دنبال و فیلم های پدید آمده در طول تعطیلات آخر هفته نمایش محلی وندی که در آن بروکس به ضرب گلوله کشته شد که مجموعه ای ور.

آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر است از آنجا استعفا داد و یک افسر شناخته شده به عنوان گرت Rolfe اخراج شده. یکی دیگر از افسر Devin برازنان نیز قرار داده شده ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>