رسانه ها درخواست مخاطبان بیشتر-رایگان بحث

هیچ سلامتی. هیچ بوس. پس از چند روز بحث دموکراتیک بین ایالت و سناتور” برنی ساندرزسناتور SandersFormer پنسیلوانیا فرماندار: بایدن نامزدی را تقریبا مسجل’ پس از سهشنبه آینده چگونه coronavirus در حال تغییر است روز یکشنبه بحث این یادداشت: Coronavirus همونطور هنر مبارزه بیشتر (I-Vt.) و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenFormer پنسیلوانیا فرماندار: بایدن نامزدی را تقریبا مسجل’ پس از سهشنبه آینده چگونه coronavirus در حال تغییر است روز یکشنبه بحث این یادداشت: Coronavirus همونطور هنر مبارزه بیشتر رفت و مخاطبان-رایگان به دلیل نگرانی در مورد coronavirus بسیاری از اعضای رسانه ها ستایش قالب بیشتر قابل توجه است.

“به تمام کسانی که اظهار نظر که یک بحث بدون مخاطبان بهبود است, من موافقت می کنم” توییتی سابق دیرین ایسنا میزبان دن نه. “چه کسی می دانست که ماده بیش از صحنه سازی ارجح است ؟ شاید که می تواند به طور کلی توسعه یافته به کمپین پوشش و کابل, اخبار, صحبت کردن سر از جمله خود من تلاش است.”

تبلیغات

بسیاری از روزنامه نگاران گفت: قالب حذف حواس او را پرت و خواهان بحث بدون مخاطبان زندگی می کنند. فرمت تغییر بود برای این بحث با توجه به توصیه های رسمی برای کوچکتر مجامع عمومی برای توقف گسترش coronavirus. قبلی دموکراتیک بحث شده است مربوط توسط هر دو بوس و سلامتی است که گاهی اوقات می تواند شکل ادراک از این رویداد.

تبلیغات

اما MSNBC را Ari Melber اشاره به مخاطبان می تواند به عنوان یک “وزنه تعادل” به رسانه ها.

“[A]n مخاطبان می توانید اضافه کردن برخی از وزنه تعادل به چه رسانه ای مجموعه در دستور کار/موضوعات” او هنوز توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>