رسانه ها می شود کاهش علائم از مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus

رسانه ها می شود کاهش علائم در عملکرد خود نسبت به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMnuchin, شومر مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار coronavirus محرک مقابله شنبه ما شرکت های هواپیمایی تهیه پیش نویس طرح به صورت بالقوه shutdown: گزارش کاخ سفید بازدید CNN و MSNBC برای برش دور از coronavirus جلسه بیشتر در مورد دست زدن به آن از بیماری همه گیر کوروناویروس بر اساس یک نظرسنجی جدید از Monmouth University.

نظرسنجی منتشر شد شنبه بعد از ظهر را نشان می دهد 50 درصد از آمریکایی ها تصویب رئیس جمهور’ مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیریت بحران, در حالی که 45 درصد می گویند رسانه ها انجام داده است یک کار خوب در گزارش بر آن است. ده درصد گفت: نتایج مخلوط شد در هر دو جبهه.

کنگره همچنین دریافت بیشتر از منفی به مثبت بررسی با فقط 42 درصد از شرکت کنندگان در منموته نظرسنجی گفت: این یک کار خوب انجام داده.

تبلیغات

مردم آمریکا خود نیز گنجانده شده در این نظرسنجی انجام شده و بدتر از هر گروه مورد بررسی. به طور کلی فقط 38 درصد گفت: آمریکا انجام داده است یک کار خوب در دست زدن به بحران است.

استانداران سراسر کشور انجام شده بهتر از هر گروه با 72 درصد گفت: دولت خود را با فرماندار انجام شده هست.

فدرال سازمان بهداشت و درمان نیز به ثمر رساند نسبتا نمرات بالا با 65 درصد تصویب.

بیش از 42000 آمریکایی که آزمایش مثبت برای coronavirus با آمریکا مرگ و میر در 515.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>