گوشت و مرغ گروه صنعتی تحسین برگ برنده برای نگهداری گیاهان پردازش باز

گوشت و مرغ و صنعت ستایش رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWest ویرجینیا اعلام کرد شش هفته بازگشایی روند آمریکایی دریافت امضا تهمت نامه ها در ایمیل توضیح coronavirus محرک چک Coronavirus هشدار ظاهر شد و بارها و بارها در طبقه بندی ریاست جمهوری جلسات در ماه ژانویه فوریه: گزارش بیشتر در سهشنبه شب پس از او امضا فرمان اجرایی با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند (DPA) به منظور پردازش مواد غذایی گیاهان به باز بماند.

ملی شورای مرغ (NCC) که نشان دهنده حدود 95 درصد از مرغ تولید شده در ایالات متحده از جمله Tyson Foods, Perdue و Sanderson مزارع گفت: صنعت “سپاسگزار” برای مغلوب ساختن پیشی جستن برای تصمیم گیری.

“در حالی که انجام همه چیز ما می توانیم برای حفظ کارکنان امن و سالم بزرگترین چالش شده است تناقضات میان ایالات متحده و بسیاری از محلات در اجرای دستورالعمل CDC در گیاهان است که اضافه کردن به سردرگمی و می تواند منجر به غیر ضروری خاموش شدن ناگهانی. این چهل تکه رویکرد نما قبر خطر ابتلا به زنجیره تامین و تهدید اختلال زیادی به NCC شرکت های عضو” رئیس جمهور مایک براون در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

او افزود: “باید وجود داشته باشد یک روش یکسان در سراسر همه کشورها و امیدوار هستیم که اعلام امروز خوب اولین گام در دستیابی به این هدف است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم پس از آن رئیس تایسون مواد غذایی هشدار داد که مواد غذایی کشور تامین شد “شکستن” به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

Tyson Foods گفت: پس از اینکه این شرکت قدردانی از تلاشهای دولت برای کمک به تامین مواد غذایی و زنجیره ای.

“[W]e باقی می ماند متعهد به حفاظت از ایمنی از اعضای تیم ما به عنوان ما همچنان تلاش خود را برای حفظ تغذیه خانواده های آمریکایی است. ایمنی از اعضای تیم ما باقی خواهد ماند و اولویت ما به عنوان ما با وزارت کشاورزی ایالات متحده در مراحل بعدی” یک سخنگوی این شرکت گفت.

او افزود که Tyson Foods شده است غربالگری کارگر دماهای نیاز به محافظ پوشش صورت انجام تمیز کردن اضافی و بهداشتی و اجرای اجتماعی فاصله گرفته است.

آمریکای شمالی گوشت موسسه گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن را کمک خواهد کرد “جلوگیری از مشکلات” برای تولید و حفظ مواد غذایی بر روی میز برای آمریکا و خانواده.

تبلیغات

“ایمنی قهرمانانه مردان و زنان شاغل در گوشت و مرغ و صنعت در اولويت اول قرار دارد. و آن را به عنوان مطمئن امکانات باید اجازه به دوباره باز کردن. ما سپاسگزار به رئیس جمهور برای اقدام برای حفاظت از ملت ما مواد غذایی زنجیره تامین” مدیر عامل Julie Anna پاتس در بیانیه ای گفت پس از سفارش.

NCC و گوشت موسسه تاکید کرد که صنایع را به دنبال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) راهنمایی برای کارگران و در نظر گرفتن اقدامات اضافی برای نگه داشتن کارگران امن است.

به منظور اعمال خواهد شد به تمام گوشت و مرغ فرآوری گیاهان در ایالات متحده آمریکا در تلاش برای جلوگیری از اختلال در عرضه مواد غذایی. مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های او را ثبت سفارش در اوایل روز شنبه زیر تخمین می زند که ظرفیت تولید گوشت در سراسر کشور می تواند کاهش می یابد تا آنجا که 80 درصد.

JBS و Smithfield که همه باید به حال تعطیلی کارخانه و همچنین تایسون غذاهای بلافاصله پاسخ به تپه درخواست برای نظر.

حیوانات حفاظت از مردم برای درمان اخلاقی از حیوانات (PETA) بلافاصله لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه روز سه شنبه.

“برای خاطر سلامت انسان و از طرف حیوانات مقصد به ذبح شود و مهاجر و دیگر کارگران که تحت درمان مانند تفاله در این کشتارگاه و است که خانواده ها بیشتر در معرض خطر از تقریبا در هر کار دیگر PETA می پرسد ملت به پا می خیزند و فریاد توجهی ‘هیچ’ به نگه داشتن کشتارگاه باز” رئیس جمهور اینگرید نوکرک گفت.

متخصصین گروه همچنین با انتقاد تهمت و پس از نشانه های او را ثبت سفارش.

استوارت Appelbaum, رئيس جمهور از خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه (RWDSU) گفت: “[w]e تنها آرزو می کنم که این دولت مراقبت به همان اندازه در مورد زندگی مردم کار به عنوان آن را در مورد گوشت خوک و طیور محصولات است.”

یکی دیگر از اتحادیه – UFCW محلی 7 که نشان دهنده 3,000 کارگران در JBS گوشت پردازش گیاه در Greeley, Colo., که بسته پس از شیوع کروناویروس اما پس از بازگشایی شد – نیز وزن در انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن را.

“رئیس جمهور با حکم اجرایی خواهد شد تنها اطمینان حاصل شود که بیشتر کارگران بیمار به خطر انداختن زندگی, خانواده, درآمد, جوامع, و البته این کشور در تامین مواد غذایی و زنجیره ای. بسیاری از کارگران ما در اینجا آمد به کار سخت و رویای آمریکایی زندگی. به این منظور تبدیل آن رویاها به کابوس. این فقط یک موضوع کار اما حقوق بشر موضوع” رئیس جمهور کیم Cordova در بیانیه ای گفت.

و شورای ملی ایمنی و بهداشت شغلی (ملی COSH) گفت که محل کار مانند گیاهان پردازش مواد غذایی هرگز نباید مورد نیاز برای باز بماند اگر آنها ناامن هستند.

“ضروری در محل کار هرگز نباید مورد نیاز برای باز بماند مگر اینکه آنها امن هستند—به خاطر کارگران در سایت و برای جلوگیری از گسترش یک بیماری کشنده به همکاران و خانواده ها و عموم” مارسی گلدشتاین-Gelb, co-مدیر اجرایی ملی شنگول گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>