مراتع خود قرنطينه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض coronavirus بیمار

Rep. علامت مراتعMark Randall MeadowsTrump نام خوانده شده را علامت مراتع به عنوان رئیس جدید کارکنان شومر هشدار Kavanaugh و Gorsuch آنها را ‘پرداخت قیمت’ نیکی هیلی می رود به تایید Loeffler در رقابت سنای بیشتر (R-N. C.) که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThis هفته: نظارت, سفر بان کی مون دعوا بازی در حال رشد در میان coronavirus نگرانی خوان ویلیامز: دموکرات رای دهندگان رد برنی انقلاب جاد گرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن بادبان به کامل طوفان سیاسی بیشتر در هفته گذشته به عنوان انتخاب بعدی خود اقدام رئیس ستاد خواهد خود قرنطینه در خانه خود را پس از یادگیری است که او ممکن است به تماس با کسی که بعد از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus دفتر خود گفت.

“از فراوانی از احتیاط مراتع دریافت تست که برگشتم منفی” مراتع سخنگوی بن ویلیامسون گفت. “در حالی که او را دچار صفر علائم تحت پزشکان استاندارد احتیاطی توصیه های او را در خانه باقی می ماند تا 14 روز منقضی می شود این جمعه.”

مراتع یکی از چندین توافق نمایندگان مجلس که با حضور محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) در مریلند در ماه گذشته اعلام کرد که آنها رفته خود شده است.

تبلیغات

مظنونان حمله به دانشگاه Doug Collinsداگلاس (داگ) آلن CollinsSunday نشان می دهد پیش نمایش: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چرخ دنده تا برای هفته جدید از coronavirus پاسخ; ساندرز آماده برای مرحله بعدی مقدماتی نظارت مقابله گریزان به عنوان مهلت تپه انتخاباتی گزارش: بایدن سوار موج حرکت پس از خیره کننده سه شنبه بیشتر (R-Ga.), پل GosarPaul Anthony GosarThe هیل صبح گزارش – ما خواستار آرامش بیش از coronavirus; ایتالیا در مستند این هفته: نظارت, سفر بان کی مون دعوا بازی در حال رشد در میان coronavirus نگرانی پل Gosar می گوید او را تحت عزت قرنطینه’ پس از برقراری ارتباط با فرد در CPAC که در حال حاضر coronavirus بیشتر (R-Ariz.), مت Gaetzمتی (مت) GaetzJuan ویلیامز: دموکرات رای دهندگان رد برنی انقلاب دموکراتیک مجلس یادداشت تفاوت در پاسخ به ‘خیانت’ اعتراض و Gaetz است ‘گاز’ پلوسی می زند تهمت متهم جمهور از گسترش دروغ در مورد کوروناویروس بیشتر (R-Fla.) و از سوی دیگر ، تد کروزرافائل (Ted) ادوارد CruzThe هیل صبح گزارش – ما خواستار آرامش بیش از coronavirus; ایتالیا در مستند این هفته: نظارت, سفر بان کی مون دعوا بازی در حال رشد در میان coronavirus نگرانی پل Gosar می گوید او را تحت عزت قرنطینه’ پس از برقراری ارتباط با فرد در CPAC که در حال حاضر coronavirus بیشتر (R-تگزاس) باید گفت: آنها در تماس با فردی در این کنوانسیون که بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. در پاسخ به مقامات بهداشت توصیه کرده اند گفت: همه آنها را در خانه بمانند تا 14 روز گذشته بود بین برخوردهای خود را.

تشکر. جولیا Brownley (D-کالیفرنیا.) نیز روز دوشنبه گفت که او و کارکنان خود را از راه دور پس از یادگیری است که او تا به حال تعامل با یک فرد در واشنگتن دی سی که تست مثبت برای ویروس.

محافظه کار آمریکا اتحادیه اروپا (اکو) برای اولین بار افشا می شود در روز شنبه که یک CPAC شرکت کنندگان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در نیوجرسی بیمارستان مدت کوتاهی پس از حضور در این کنوانسیون. بیمار شده بود در معرض ویروس قبل از حضور در این کنوانسیون است و در حال حاضر تحت قرنطینه در بیمارستان اکو گفت.

کروز و Gosar گفت: در اظهارات جداگانه در روز یکشنبه که آنها تا به حال با تعامل فرد و تکان داد دست خود را. Gosar گفت که او و سه نفر از کارکنان خود را با فرد “برای یک دوره طولانی از زمان است” و افزود که آنها “دست تکان داد چند بار.”

Gaetz و کالینز تایید اوایل روز دوشنبه که آنها تا به حال در تماس با CPAC شرکت کنندگان. تمام قانونگذاران باید اشاره کرد که آنها را تجربه نکرده هر گونه ویروس علائم, اما که آنها را تحت self-قرنطینه به عنوان یک احتیاط.

تبلیغات

کالینز و Gaetz بودند در تماس با تهمت و دیگر مقامات دولت قبل از اینکه مطلع شود. کالینز در بازدید از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در آتلانتا با تهمت و دیگر مقامات در روز جمعه. Gaetz سفر در نیروی هوایی یک مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه و بنا به گزارش قرنطینه خود را در پرواز پس از یادگیری او شده بود در تماس با کسی که تست مثبت برای ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس با حضور CPAC هر چند آنها نمی آمد در تماس مستقیم با شرکت کنندگان که بعد از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشاماستفانی GrishamTrump به بازدید CDC پس از سفر اولیه لغو مغلوب ساختن پیشی جستن به دیدار با رییس جمهوری برزیل در Mar-a-لاگو این آخر هفته جدید کاخ سفید بررسی سوالات بالقوه کارکنان در مورد تهمت درخواست تجدید نظر بیشتر گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که برنده نشده بود تست شده برای کوروناویروس “به دلیل او نه به حال طولانی مدت تماس نزدیک با هر گونه شناخته شده تایید COVID-19 بیماران و نه هر گونه علائم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در تماس با حداقل سه نفر است که رفت و به خود قرنطینه پس از تعامل با CPAC شرکت کنندگان. رئیس جمهور را تکان داد هارمونیک رئیس مت Schlapp دست در کنفرانس است. Schlapp گفت که او را تکان داد دست در دست آلوده فرد روز قبل.

رئیس جمهور به طور ناگهانی هفته گذشته اعلام کرد که مراتع را تبدیل به او چهارمین رئیس ستاد و میک Mulvaneyجان (میک) مایکل MulvaneyDemocrats دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان خواهان به تماس coronavirus تهدید قریب الوقوع: نظرسنجی مغلوب ساختن پیشی جستن نام و علامت مراتع به عنوان رئیس جدید کارکنان کارسون در coronavirus: نیروی کار است “sugarcoating’ پیام بیشتر خواهد حرکت به نقش ایالات متحده فرستاده ویژه ایرلند شمالی است. کارولینای شمالی کنگره است که انتظار می رود به کار با Mulvaney برای اطمینان از “انتقال آرام قدرت در هفته های آینده,” کاخ سفید گفت.

مراتع است برای آمدن به نقش به عنوان تایید موارد coronavirus همچنان به سرعت در حال صعود در سراسر جهان باعث سهام به شیرجه رفتن و دولت به اجرای دقیق اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از شیوع. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد دوشنبه شب که او از کنگره برای تصویب مالیات بر حقوق برش و امداد رسانی به صورت ساعتی کارگران در تلاش برای مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری است.

پیشنهاد آمد همان روز که مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان جدی از این ویروس در حالی که همچنین تناقض مقامات بهداشتی و مقایسه آن را به آنفولانزا.

به روز شده در 10:56 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>