McEnany می گوید Juneteenth بسیار ‘معنی’ روز به تهمت

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز پنج شنبه در دفاع از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpFed رئیس هشدار ‘راه طولانی’ به بهبود خانه پنل دوباره پرس پنتاگون رهبران به شهادت در نظامی نقش در تظاهرات یک “مقدس اعتماد” از جورج مارشال به جیم Mattis بیشتر‘s تصمیم به راه اندازی مجدد مبارزات انتخاباتی خود در تظاهرات هفته آینده در Tulsa, Okla., در Juneteenth خواستار تعطیلات مارک رهایی بردگان بسیار “معنی دار” برای او.

این رئیس جمهور است که میله میله به راه اندازی مجدد در فرد تظاهرات در ژوئن 19 بعد از coronavirus همه گیر او را نگه داشته و از لحاظ جسمی مبارزه برای بیش از سه ماه.

“آفریقایی جامعه آمریکا بسیار نزدیک و عزیز را به قلب او” McEnany به خبرنگاران گفت: بعد از اینکه پرسید که اگر آن را مناسب برای رئیس جمهور به برگزاری این تجمع در Juneteenth. “در این تظاهرات او اغلب سهام کار بزرگ او انجام داده برای جوامع اقلیت.”

تبلیغات

او همچنین با اشاره به رئیس جمهور کار بر روی اصلاحات در زندان و به مطبوعات گفت که او مسئول “کمترین آفریقایی بیکاری اعداد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به برگزاری یک تجمع در Juneteenth کشیده شده خشم خود را از منتقدان که باید اشاره کرد که نه تنها به اهمیت این روز به آمریکایی های سیاه و سفید, اما به تولسا تیره نژادپرستانه تاریخ است.

در 31 ماه مه و ژوئن 1 سال 1921 در شهرستان گرینوود منطقه — اصلی آن آمریکایی آفریقایی جامعه مورد حمله قرار گرفت و غارت توسط تظاهر کنندگان منجر به چندین کشته و جرم توقیف از شهر جمعیت.

تبلیغات

سناتور. کامالا هریسکامالا دوی HarrisGraham چلنجر پیشنهاد چهار مناظره نیویورک پلیس اتحادیه سر: رسانه ها در به تصویر کشیدن پلیس ‘به عنوان دشمن’ تپه صبح روز سه گزارش – مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی ایستاده sags پس از فلوید تظاهرات بیشتر (D-کالیفرنیا.) لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن برای برنامه ریزی تجمع در توییتر در اوایل روز پنج شنبه:

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است متهم به نژادپرستی در نقاط مختلف در طول ریاست جمهوری خود یک رکورد است که دوباره خود را در میان دست زدن به سراسر کشور تظاهرات و ناآرامی ها بعد از پلیس با قتل جورج فلوید در مه 25.

در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت انتقاد پس از او گفت که او نمی خواهد تغییر نام پایگاه ارتش که خرس نام رهبران نظامی که مبارزه برای کنفدراسیون در جنگ داخلی.

McEnany گفته است که این تهمت است “کار بر روی اصلاح بی عدالتی, بی عدالتی است که بازگشت به ابتدای تاریخ این کشور.”

“این یک روز معنی دار به او,” او گفت: با اشاره به Juneteenth. “این یک روز که در آن او می خواهد برای به اشتراک گذاشتن برخی از پیشرفت های که ساخته شده به ما نگاه رو به جلو در بیشتر است که باید انجام شود به خصوص که ما به دنبال در این پلیس اصلاحات است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>