McEnany, Ocasio-کورتز درهم و برهم کردن بیش از ‘بایدن مشاور’ برچسب

Kayleigh McEnany و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتزاسکندریه Ocasio-CortezNRCC ، آسیب پذیر دموکرات ها بیش از عمر فراخوان به لغو پلیس یک شبه انرژی: ما پارک پلیس ‘گاز اشک آور’ اظهارات ‘اشتباه’ | تهمت به بازگشایی منطقه خاموش انگلستان ساحل برای ماهیگیری | آسیب پذیر جمهوریخواهان در آغوش سبز مسائل انگل اولیه چلنجر بازدید میلیون دلار در کمک های مالی بیشتر sparred بیش از رسانه های اجتماعی شنبه پس از دبیر مطبوعاتی کاخ سفید با اشاره به نیویورک از حزب دموکرات به عنوان یک “بایدن مشاور.”

“این واقعیت است که شما باید نشسته congresswomen مایل به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس … این فوق العاده” McEnany گفت: در کاخ سفید نشست خبری ذکر Rep. رشیدا Tlaibرشیدا Harbi TlaibPelosi: جورج فلوید مرگ است ‘جرم’ یک شبه دفاع: پنتاگون یادداشت هشدار همه گیری می تواند تا تابستان سال 2021 | Watchdog می یابد طالبان خشونت بالا است با وجود آمریکا | Progressive لذا تقاضا دفاع ترقی خواهان کاهش تقاضای بودجه دفاعی کاهش در میان coronavirus همه گیر تر (D-Mich.) و Ocasio-کورتز با نام.

در انجام این کار McEnany با اشاره به Ocasio-کورتز به عنوان یک “بایدن مشاور.”

تبلیغات

Ocasio-کورتز که حمایت سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersBiden برنده گوام ریاست جمهوری اولیه لیبرال: که ” علم ” قرار ما به این باور ؟ بایدن به طور رسمی پیاپی دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری بیشتر (I-Vt.) در مقدماتی حزب دموکرات بود و به نام co-صندلی یک بایدن نیروی کار در تغییرات آب و هوایی در ماه گذشته با انتقاد McEnany در توییتر برای استفاده از این توصیف به جای کنگره عنوان شده است.

“این @PressSec نظر است غرق در طولانی مضر & وحشتناک تاریخچه رقص برهنه کردن زنان از رنگ عناوین و کاهش آنها را به ‘کمک'” Ocasio-کورتز توییتی به بیش از 8 میلیون پیروان. “شاید او نمی دانیم که چه چیزی او را فرو رفته در نژادپرست تاریخ است. اگر این مورد است, من مشتاقانه منتظر به عذرخواهی فردا.”

تبلیغات

McEnany پاسخ داد: همچنین در توییتر با یک رونوشت از روز دوشنبه نشست خبری که شامل او ذکر “دموکراتیک congresswomen” قبل از تند کردن یک لیست که شامل Ocasio-کورتز.

“خواندن متن, کنگره,” McEnany توییتی.

عقب و جلو می آید پس از Ocasio-کورتز و یک تعداد انگشت شماری از دیگر قانونگذاران دموکرات لنت حمایت خود را به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش است. رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpProsecutors ادعا Avenatti ممکن است نقض شرایط از زندان آزاد بولتون قصد دارد به انتشار کاخ سفید خاطرات در اواخر ماه ژوئن: گزارش منظره غم از مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها بیشتر و متحدان خود اقدام به کراوات Ocasio-کورتز در بودجه پلیس به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenThe منظره غم از مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها دموکرات ها به دنبال شیر به خشم بیش از جورج فلوید خشونت پلیس: بیایید جدی — آموزش can’t touch this بیشتر, که مبارزات انتخاباتی را رد کرد defunding تلاش در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>