مک کانل: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘باید برای گوش دادن به’ بر مشاوره در DOJ توییتهایی

خواسته در مصاحبه با فاکس نیوز را, Bret Baier مورد Barr, نظرات, مک کانل گفت که “رئیس جمهور باید از گوش دادن به توصیه های خود را.”

“اگر دادستان کل می گوید آن است که در راه او انجام کار خود را شاید رئیس جمهور باید گوش به دادستان کل” مک کانل افزود: خواسته اگر او را دوست ندارد رئیس جمهور توييتها.

Barr گفت: در طی یک مصاحبه با شبکه خبری ABC که او فکر آن را “زمان برای متوقف کردن تویت” در مورد DOJ پرونده های جنایی — نادر شکستن با مغلوب ساختن پیشی جستن.

بیشتر بالا بردن سوال در مورد بر نقش تهمت توییتی در چهار شنبه ستایش دادستان کل برای “در اختیار گرفتن” از این مورد — با وجود دادستان کل داشتن وزن نیست در آن publicly.

مک کانل کاهش یافته است می گویند در روز پنج شنبه اگر او فکر تهمت توييتها بر روی سنگ مورد “نامناسب” به جای تبدیل گفتگو به Barr.

“دادستان کل است گفت: آن را در ساختن آن دشوار برای او را به انجام کار خود را. من فکر می کنم رئیس جمهور باید برای گوش دادن به دادستان کل. …رئیس جمهور ساخته شده یک انتخاب عاقلانه در چیدن لایحه Barr. من فکر می کنم او باید به گوش دادن به او” مک کانل اضافه شده است.

مک کانل مشابه demurred وقتی پرسید که آیا او نگران بود که برنده شد سیاسی وزارت دادگستری.

“من نفرت را به حفظ و گفت: همان چیزی که” مک کانل گفت. “من فکر می کنم دادستان کل می داند آنچه که او صحبت کردن در مورد. … من فکر می کنم او گفت: رئیس جمهور این است و نه مفید آن را دشوار برای او را به انجام کار خود را من فکر می کنم رئیس جمهور باید به او گوش دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>