“در اینجا راه های پیش رو و همکاران. ما در حال رفتن برای رای دادن در 9:45 صبح همان رای ما تا به حال در 6 p. m. امشب. ما در حال رفتن برای رای دادن در 9:45 صبح 15 دقیقه پس از بازارها باز کنید و ببینید که آیا تغییر از قلب” مک کانل گفت: یکشنبه شب.

تصمیم خود را می آید پس از توافق بسته محرک اقتصادی به دست آورد 47 رای در روز یکشنبه سقوط کوتاه از سه پنجم مورد نیاز برای پیشبرد. مک کانل در تلاش است به حرکت یک “پوسته” لایحه که او را تعویض متن از بسته محرک اقتصادی به.

دموکرات ها اما رای دادند و در قدم اهسته در برابر این لایحه خواستار مفاد چند در آن “غیر استارت.” در میان چیزهای دیگر دموکرات ها می گویند جمهوری خواهان در راه برگشت به یک توافق در قرار دادن 250 میلیارد دلار به بیمه بیکاری و آنها را متهم اضافه کردن $500 “شرکت” دوغاب صندوق و ترک کردن اولویت های خود را مانند گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی.

داو آتی کاهش یافته و پنج درصد در روز یکشنبه به عنوان شانس سریع معامله در یک بسته محرک اقتصادی که ارائه می کنند بین $1.5 تا 2 تریلیون دلار برای مبارزه با کروناویروس و تقویت اقتصاد ضربه تازه حزبی stalemates.

مک کانل گفت که او را به زور 9:45 صبح رای — 15 دقیقه پس از بازارها باز مگر اینکه مذاکره کنندگان قادر به رسیدن به یک توافق قبل از آن به طور موثر ایجاد یک مهلت جدید.

“من فقط می خواهم همه همکاران ما به می دانم که زمانی که بعد از رای خواهد بود و در صورت عدم توافق. 9:45 صبح 15 دقیقه پس از بازار باز” مک کانل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de