رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellDemocratic رهبران ایران انتقاد محرک لایحه به عنوان بیش از حد نرم افزار-کسب و کار خارج شده و به پول نقد در اوایل پاداش به کارکنان ساعتی در میان شیوع کروناویروس نوروزی افزایش نگرانی کوچکتر چک برای پایین تر بگیر بیشتر (R-Ky.) راه اندازی اولین رای مربوط به یک ماموت بسته محرک بیش از coronavirus برای یکشنبه.

مک کانل روز جمعه teed تا “پوسته” لایحه اصل یک محل دارنده برای توافق اگر یک رسیده است.

“من فقط در زمینه cloture در حال حرکت به ادامه به یک پوسته است که در خدمت به عنوان وسیله نقلیه است. … عضو در سطح بحث در جریان است به عنوان ما صحبت می کنند. هدف این است که برای رسیدن به توافق در هر یک از چهار جزء از قانون تا پایان روز,” او گفت:.

تبلیغات

تحت قوانین مجلس سنا اولین اولین رویه رای می تواند اتفاق می افتد یکشنبه است.

مک کانل تصمیم به توپ را روی گوه کردن هزینه های بسته بندی می آید به عنوان سناتور خود و کارکنان و مقامات دولت هنوز هم در پشت درهای بسته در تلاش برای رسیدن به یک توافق است.

این مذاکرات با تمرکز بر چهار گروه: بهداشت و درمان کسب و کار کوچک, مالیات و نهفته صنایع مانند شرکت های هواپیمایی.

بسته است انتظار می رود به هزینه در حدود $1 تریلیون هر چند اوباما نمی رد که این تعداد می تواند صعود آنها به عنوان مذاکره با دموکرات ها ،

سنای آمریکا طرح ارائه شده اند 300 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک و 1200 $در یک زمان بررسی برای افرادی که ساخته شده تا به $75,000.

از بعد از ظهر جمعه دیابت جان Thuneجان رندولف ThuneSenate ایران برنامه فراهم می کند عظیم مالیاتی-امداد وام برای کسب و کار مک کانل معرفی سوم coronavirus امداد پیشنهاد سناتور ارائه لایحه به گسترش مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده بیشتر (R-S. D.) گفت: دو اصلی چسبیده امتیاز باقی مانده است: بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تقویت بیمه بیکاری و تامین بودجه برای بیمارستان ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de