مک کانل می گوید او از اجازه متحده اعلام ورشکستگی در میان coronavirus

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellOvernight بهداشت و درمان: سنا 4B coronavirus بسته امداد | گرجستان چهره فشار برای تجدید نظر در آن بازگشایی | CDC مدیر هشدار موج دوم coronavirus ممکن است ‘سخت تر’ در پول: سنا 4B coronavirus بسته امداد | سردرگمی حاکم به عنوان نمایندگان مستقل شروع به صدور coronavirus پرداخت | چرا قیمت نفت کاهش یافت و به قلمرو منفی — و به همین دلیل آن ممکن است دوباره اتفاق می افتد مک کانل بازدید ترمز در فاز چهار’ coronavirus امداد بیشتر (R-Ky.) روز سه شنبه گفت که او از اجازه متحده اعلام ورشکستگی به عنوان چهره آنها نصب و استقرار محدودیت های بودجه برانگیخته توسط coronavirus و به عنوان دموکرات تعهد به دنبال بیشتر بودجه فدرال.

مک کانل در مصاحبه با رادیو میزبان هیو هویت گفت: هرگونه کمک های فدرال به دولت و دولت های محلی نیاز به “به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت.”

“من قطعا به نفع متحده اجازه می دهد به استفاده از مسیر ورشکستگی. آن را موجب صرفه جویی در برخی از شهرستانها. و هیچ دلیلی برای آن نمی شود در دسترس است. حدس من این است که اول خود انتخاب خواهد بود برای دولت فدرال به قرض گرفتن پول از نسل های آینده به ارسال آن به آنها را در حال حاضر به طوری که آنها مجبور به انجام این کار است. این چیزی است که من قصد دارم به نفع” مک کانل گفت.

تبلیغات

کنگره ارائه 150 میلیارد دلار به عنوان بخشی از ماه گذشته 2.2 تریلیون دلار coronavirus لایحه برای دولت و دولت های محلی که پیش بینی سوراخ عظیم در بودجه خود را با توجه به تاثیر اقتصادی coronavirus.

اما یک $484 میلیارد, تصویب شده توسط سنا در روز سه شنبه و انتظار برای روشن شدن این خانه در روز پنج شنبه را شامل نمی شود هر گونه بودجه جدید برای دولت های ایالتی و محلی. دموکرات ها گفته اند که آن را یک اولویت برای یک “فاز چهار” coronavirus لایحه و هر دو وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinHarvard پاسخ به تهمت: مالیات دهندگان بودجه کمک خواهد کرد دانش آموزان متاثر از coronavirus دموکرات اصرار وزارت خزانه داری برای کمک به امنیت اجتماعی گیرندگان که از دست کلید coronavirus مهلت پرداخت پول: سنا 4B coronavirus بسته امداد | سردرگمی حاکم به عنوان نمایندگان مستقل شروع به صدور coronavirus پرداخت | چرا قیمت نفت کاهش یافت و به قلمرو منفی — و به همین دلیل آن ممکن است دوباره اتفاق می افتد بیشتر و رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘درگیر در حواس او را پرت’ میان ‘شکست کامل’ در آزمون دانشگاه هاروارد در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن: مالیات دهندگان بودجه کمک خواهد کرد دانش آموزان متاثر از coronavirus نظرسنجی: بیش از 70 درصد از آمریکایی ها حمایت coronavirus stay-at-home سفارشات بیشتر به نظر می رسد باز از جمله بودجه جدید در هر کنگره می گذرد بعدی.

اما مک کانل در طول پنج شنبه مصاحبه به نظر می رسد با احتیاط گفت که وجود دارد نیاز به یک “بحث گسترده” در درون جمهوری خواه مجلس سنا کنفرانس که در آن قانونگذاران هشدار داد که از جمله دولت های محلی و بودجه در “موقت” بیل به احتمال زیاد خواهد آن را مانع از پاکسازی با اتفاق آرا رضایت.

“شما مطرح خودتان این مسئله مهم از آنچه متحده انجام داده اند و بسیاری از آنها را انجام داده اند خود را با برنامه های بازنشستگی خود را. وجود دارد رفتن به هر گونه تمایل در طرف او به قید وثیقه از دولت حقوق بازنشستگی با قرض گرفتن پول از نسل های آینده” مک کانل گفت: پس از هویت شناور ایلینویز کالیفرنیا و کنتیکت به عنوان نمونه هایی از کشورهای که بیش از حد سخاوتمندانه مزایای کارمندان دولتی.

“ما قطعا اصرار دارند که هر چیزی که ما می خواهم قرض برای ارسال به دولت است نه صرف حل مشکلاتی که آنها ایجاد شده برای خود را در طول سال با حقوق بازنشستگی خود را در برنامه” مک کانل اضافه شده است.

تبلیغات

قانون فعلی را ممنوع متحده از اعلام ورشکستگی. اما فرمانداران هشدار داده اند آنها مواجه عمیق اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus با اکثر کشورهای تحت اقامت در خانه سفارش و کسب و کارهای کوچک پشت بسته و یا در دسترس نباشد.

ملی انجمن فرمانداران با ارسال نامه ای به مجلس نمایندگان آمریکا و دیگر رهبران کنگره در روز سه شنبه گفت: کنگره نیاز به تایید اضافی 500 میلیارد دلار برای دولت “در مستقیم فدرال کمک های است که اجازه می دهد تا برای جایگزینی درآمد از دست داد.”

“این ادامه ضرر و زیان را مجبور متحده و سرزمین نه تنها به کاهش شدید به برنامه های ما بستگی به تامین امنیت اقتصادی فرصت های آموزشی و ایمنی عمومی اما ملی بهبود اقتصادی خواهد شد به طور چشمگیری مانع” نوشت: مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) رئیس سازمان و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoSurge از مدعیان بیکاری سقوط نیویورک سیستم کومو می گوید: USNS راحتی به بازگشت به ویرجینیا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کومو موافق آن دیگر مورد نیاز در نیویورک 17 چیزهایی که می دانیم امروز در coronavirus بیشتر (D) معاون رئیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>