مک کانل می گوید او نمی تصميم مغلوب ساختن پیشی جستن اینتل نامزد

مک کانل نظرات ساخته شده است به سی ان ان تایید شد سخنگوی.

مک کانل نیز وزن در Ratcliffe را نامزدی در یک سخنرانی از طبقه سنا دوشنبه گفته بود: “خوشحالم که” دولت ارسال یک فرد تا به ارزیابی توسط سنا.

“من امیدوارم که کنگره Ratcliffe را تحت تاثیر قرار دادن سناتورهای فقط به عنوان دیگر اعضای تیم رئيس جمهور و کسب تایید هر دو حزب رای بدهند. من اعتماد رئیس بورر و همکاران ما در هوش کمیته نظارت سریع و عادلانه تایید روند و من مشتاقانه منتظر ملاقات با نامزد خودم,” او اضافه شده است.

این تصمیم بیش از شش ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد و سپس کشیده Ratcliffe اولین نامزدی برای این پست در میان ولرم پذیرش از مغان و سوالات در مورد اینکه آیا او متورم رزومه کاری خود را.

Ratcliffe انتظار می رود که به صورت یک تیغ نازک حاشیه به عنوان او تلاش می کند برای گرفتن تایید در سنا است. جمهوری خواهان کنترل 53 کرسی و او نیاز به یک اکثریت ساده.

“Rep. Ratcliffe … سه اصطلاح چای حزب کنگره. او نشان داده شدید تعصب در خانه. او را فاقد تجربه لازم برای رهبری یک جامعه از 17 سازمان های اطلاعاتی. چرا که تجربه آقای Ratcliffe کند که در کنگره شده است برانگیزتر حزبی,” او اضافه شده است.

اگر همه دموکرات ها در مخالفت با Ratcliffe را نامزد مجلس سنا در کف او می تواند از دست دادن سه سناتور جمهوریخواه و هنوز هم تایید شود با داشتن معاون رئیس جمهور پنس شکستن یک کراوات.

. که آنچه در بیانیه ای گفت:. دوره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>